Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One 120 szt.

Tabletki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki sile działania tabletek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z tłustym...
113,99
Cena za szt. : 0.95zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 124,99 zł

Opis

Tabletki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki sile działania tabletek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z tłustym filtrem, a naczynia i zmywarka będą czyste i pachnące świeżością. Tabletki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko, dzięki czemu od razu zaczynają działać. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.

Szczegóły - Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One 120 szt.

  • Producent: Fairy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8006540727348
  • EAN: 8006540727348
  • Wymiary: 28 x 29 x 11 cm

Składniki - Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One 120 szt.

15-30% Związki Wybielające Na Bazie Tlenu, 5-15% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, <5% Fosfoniany, Polikarboksylany, Enzymy, Kompozycje Zapachowe.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieścić kapsułkę w pojemniku na kapsułki, zamknąć zmywarkę i uruchomić odpowiedni program. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. Używaj z suchymi dłońmi. Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. Zużyć w ciągu 18 miesięcy od otwarcia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. chronić przed dziećmi. w razie konieczności zasiegnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjać soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. stosować ochronę oczu. w przypadku połkniecia: wypłukać usta. nie wywoływać wymiotów. wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. zawiera proteazę. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. zawiera sodium carbonate peroxide, trideceth-n.

Dane producenta/dystrybutora

PROCTER&GAMBLE INTERNATIONAL OPERATIONS SA, 47 ROUTE DE SAINT-GEORGES, 1213 PETIT-LANCY, SWITZERLAND

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również