NOWOŚĆ Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One Lemon 96 kaps.

Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One Lemon 96 kaps.

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki mocy czyszczenia kapsułek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z...
73,99 * 86,99 zł
Cena za kaps. : 0.77zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,99 zł

Opis

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki mocy czyszczenia kapsułek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z tłustym filtrem, a naczynia i zmywarka będą czyste i pachnące świeżością. Kapsułki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko, dzięki czemu od razu zaczynają działać. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.

Szczegóły - Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One Lemon 96 kaps.

  • Producent: Fairy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8700216236751
  • EAN: 8700216236751
  • Wymiary: 29 x 27 x 10 cm

Składniki - Fairy Kapsułki do zmywarki Platinum All in One Lemon 96 kaps.

5-15% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Związki Wybielające Na Bazie Tlenu, Fosfoniany, <5% Polikarboksylany, Enzymy, Kompozycje Zapachowe.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nie należy wkładać do zmywarki do naczyń / myć w zmywarce do naczyń przedmiotów z prawdziwego srebra. By uzyskać najlepsze rezultaty włóż kapsułkę do szufladki dozującej. Jeśli kapsułka nie mieści się w szufladce, połóż ją na wierzchu kosza na sztućce i wybierz program, który nie zawiera mycia wstępnego. W takich warunkach mycie będzie efektywne, nawet gdy kontrolka sygnalizująca brak soli lub nabłyszczacza będzie zapalona. Dla bardzo twardej wody powyżej 26°e (? 5% gospodarstw domowych) zalecane jest użycie dodatkowej soli do zmywarek. Nie używaj do mycia zabytkowej lub ręcznie malowanej porcelany oraz kryształu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. Zawiera Proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawiera Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.

Dane producenta/dystrybutora

PROCTER&GAMBLE INTERNATIONAL OPERATIONS SA, 47 ROUTE DE SAINT-GEORGES, 1213 PETIT-LANCY, SWITZERLAND

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>