NOWOŚĆ Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna 100 szt.

Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna 100 szt.

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki mocy czyszczenia kapsułek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z...
79,93 * 87,99 zł
Cena za szt. : 0.8zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 83,99 zł

Opis

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki mocy czyszczenia kapsułek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z tłustym filtrem, a naczynia i zmywarka będą czyste i pachnące świeżością. Kapsułki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko, dzięki czemu od razu zaczynają działać. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.

Szczegóły - Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna 100 szt.

  • Producent: Fairy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001841948904
  • EAN: 8001841948904
  • Wymiary: 30 x 12 x 32 cm

Składniki - Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna 100 szt.

5-15% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne,  Związki Wybielające Na Bazie Tlenu,  <5% Fosfoniany,  Polikarboksylany,  Enzymy,  Kompozycje Zapachowe,  Citronellol,  Limonene,  Linalool

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieść kapsułkę w szufladce dozownika i zamknij szufladkę. Nie dotykaj kapsułki mokrymi rękoma. Nie rozpakowuj i nie przebijaj kapsułki. Zamknij szczelnie torebkę po każdym użyciu. Dla najlepszych rezultatów włóż kapsułkę do szufladki dozującej. Jeśli kapsułka nie mieści się w szufladce, połóż ją na wierzchu kosza na sztućce i wybierz program, który nie zawiera mycia wstępnego. Kapsułki z działaniem soli są efektywne w miękkiej, średnio twardej i twardej wodzie do 26°e (≥ 95% gospodarstw domowych). W takich warunkach mycie będzie efektywne nawet, gdy kontrolka braku płynu przeciw zaciekom lub soli będzie zapalona. Dla bardzo twardej wody powyżej 26°e (≤ 5% gospodarstw domowych) zalecane jest użycie dodatkowej soli do zmywarek. Zwróć uwagę, aby srebrne naczynia/sztućce nie stykały się z naczyniami/sztućcami ze stali nierdzewnej. Nie używaj do mycia zabytkowej lub ręcznie malowanej porcelany oraz kryształu.

1 kapsułka = 1 mycie

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Informacja alergenna

Zawiera: Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.

Zawiera Proteazę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>