Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna zestaw 2 x 100 szt.

  • Fairy
  • ZEST_FAIR005
Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna zestaw 2 x 100 szt. Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki mocy czyszczenia kapsułek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw...
153,98 * 175,98 zł
87.99*76.99 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 0.77zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 138,96 zł

Opis

Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna zestaw 2 x 100 szt.

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum działają już przy 1. myciu i usuwają nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki mocy czyszczenia kapsułek do zmywarki Fairy Platinum możesz bez obaw przygotowywać wszelkie posiłki, wiedząc, że poradzą sobie nawet z tłustym filtrem, a naczynia i zmywarka będą czyste i pachnące świeżością. Kapsułki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko, dzięki czemu od razu zaczynają działać. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.

Szczegóły - Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna zestaw 2 x 100 szt.

  • Producent: Fairy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST_FAIR005

Produkty w zestawie (2)

Składniki - Fairy Platinum Kapsułki do zmywarki All In One Cytryna zestaw 2 x 100 szt.

5-15% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne,  Związki Wybielające Na Bazie Tlenu,  <5% Fosfoniany,  Polikarboksylany,  Enzymy,  Kompozycje Zapachowe,  Citronellol,  Limonene,  Linalool

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieść kapsułkę w szufladce dozownika i zamknij szufladkę. Nie dotykaj kapsułki mokrymi rękoma. Nie rozpakowuj i nie przebijaj kapsułki. Zamknij szczelnie torebkę po każdym użyciu. Dla najlepszych rezultatów włóż kapsułkę do szufladki dozującej. Jeśli kapsułka nie mieści się w szufladce, połóż ją na wierzchu kosza na sztućce i wybierz program, który nie zawiera mycia wstępnego. Kapsułki z działaniem soli są efektywne w miękkiej, średnio twardej i twardej wodzie do 26°e (≥ 95% gospodarstw domowych). W takich warunkach mycie będzie efektywne nawet, gdy kontrolka braku płynu przeciw zaciekom lub soli będzie zapalona. Dla bardzo twardej wody powyżej 26°e (≤ 5% gospodarstw domowych) zalecane jest użycie dodatkowej soli do zmywarek. Zwróć uwagę, aby srebrne naczynia/sztućce nie stykały się z naczyniami/sztućcami ze stali nierdzewnej. Nie używaj do mycia zabytkowej lub ręcznie malowanej porcelany oraz kryształu.

1 kapsułka = 1 mycie

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Informacja alergenna

Zawiera: Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.

Zawiera Proteazę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>