NOWOŚĆ Fairy Płyn do mycia naczyń Cytrynowy 5 l

Fairy Płyn do mycia naczyń Cytrynowy 5 l

Zalecany do profesjonalnego użytku. Fairy Professional Lemon to profesjonalny płyn do mycia i wstępnego namaczania naczyń, garnków, patelni, akcesoriów kuchennych i innych przedmiotów. Skuteczny płyn myjący, który zapewnia długotrwałe rezultaty. 100% skuteczność w usuwaniu tłuszczu Usuwa tłuszcz i...

35.99 zł

-10%

39.99 zł

Cena za L : 7.2zł

Dodaj do schowka

Opis

Zalecany do profesjonalnego użytku. Fairy Professional Lemon to profesjonalny płyn do mycia i wstępnego namaczania naczyń, garnków, patelni, akcesoriów kuchennych i innych przedmiotów. Skuteczny płyn myjący, który zapewnia długotrwałe rezultaty.

  • 100% skuteczność w usuwaniu tłuszczu
  • Usuwa tłuszcz i resztki jedzenia z garnków, patelni, talerzy, sztućców itp
  • Z łatwością rozpuszcza tłuszcz
  • Nadaje się również do mycia okien, luster, stołów i krzeseł

Składniki - Fairy Płyn do mycia naczyń Cytrynowy 5 l

5-15% anionic surfactants, <5% non-ionic surfactants, methylisothiazolinone, phenoxyethanol, perfumes.

Sposób przygotowania i przechowywania

Mycie naczyń, garnków, patelni, sztućców i szklanek: napełnij zlewozmywak gorącą wodą i dolej produktu.

Dawka: 2 nakrętki lub 2 naciśnięcia opakowania na zlewozmywak o pojemności 40-50 l. Po użyciu płyn należy dokładnie spłukać.

Okna, lustra, stoły i krzesła: do butelki z rozpylaczem o pojemności 600 ml dodaj kilka kropel produktu, a następnie napełnij wodą. Spryskaj powierzchnię, którą chcesz wyczyścić, a następnie wytrzyj ją suchą lub wilgotną ściereczką. Po użyciu produktu umyj i osusz ręce. Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. Zalecany do profesjonalnego użytku. Karta bezpieczeństwa produktu dostępna jest dla profesjonalnych użytkowników na życzenie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. Produkt może powodować poważne uszkodzenie wzroku. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wymaga noszenia okularów ochronnych. W razie kontaktu z produktem należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem. Jeśli potrzebna jest pomoc lekarska, należy mieć przy sobie opakowanie lub etykietę produktu.

Dane producenta/dystrybutora

Procter&Gamble, ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa PL

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fairy Płyn do mycia naczyń Cytrynowy 5 l

  • Producent: Fairy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001841842561
  • EAN: 8001841842561
  • Wymiary: 36.7 x 18.6 x 12.1 cm