NOWOŚĆ Fairy Płyn do mycia naczyń Rumianek 2 x 900 ml

Fairy Płyn do mycia naczyń Rumianek 2 x 900 ml

  • Fairy
  • 8001090207685
  • 3 dni
Kojący płyn do mycia naczyń Fairy Sensitive świetnie czyści naczynia i jest delikatny dla wrażliwych dłoni. Jest przeznaczony dla skóry wrażliwej i przetestowany dermatologicznie. Podczas zmywania, subtelny i inspirowany naturą zapach Fairy Sensitive Kojący Rumianek z witaminą E kojarzy się ze...

11.99 zł

-20%

14.99 zł

Cena za L : 6.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Kojący płyn do mycia naczyń Fairy Sensitive świetnie czyści naczynia i jest delikatny dla wrażliwych dłoni. Jest przeznaczony dla skóry wrażliwej i przetestowany dermatologicznie. Podczas zmywania, subtelny i inspirowany naturą zapach Fairy Sensitive Kojący Rumianek z witaminą E kojarzy się ze świeżą wiosenną łąką. Podczas zmywania, subtelny i inspirowany naturą zapach Fairy Sensitive Kojący Rumianek z witaminą E kojarzy się ze świeżą wiosenną łąką.

Składniki - Fairy Płyn do mycia naczyń Rumianek 2 x 900 ml

5-15% Anionowe Środki Powierzchniowo Czynne, <5% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol, Kompozycje Zapachowe, Linalool

Sposób przygotowania i przechowywania

Dozowanie: wlej jedną kroplę lub więcej, w zależności od ilości i rodzaju zabrudzeń.

Wskazówka dotycząca zmywania: aby pomóc zapobiegać rozmnażaniu się bakterii na gąbce do mycia naczyń, wypłucz ją po zmywaniu, spryskaj płynem 1-2 razy, ściśnij, żeby rozprowadzić płyn i użyj w zlewie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są używane i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. Jeżeli podrażnienie utrzymuje się, należy zasięgnąć porady lekarza.

Dane producenta/dystrybutora

Procter&Gamble, ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa PL

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fairy Płyn do mycia naczyń Rumianek 2 x 900 ml

  • Producent: Fairy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001090207685
  • EAN: 8001090207685
  • Wymiary: 26 x 20 x 6 cm