Fairy Tabletki do zmywarki Professional All In One Cytryna 115 szt.

Tabletki do zmywarki Fairy Professional All In One Olśniewająca czystość i połysk 2x szybciej (w porównaniu z normalnym cyklem) w krótkich cyklach Pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia Czyści nawet zaschnięty tłuszcz już przy pierwszym myciu Zastosowanie soli i ułatwione płukanie wraz z ochroną...
89,99 * 94,99 zł
Cena za szt. : 0.78zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 94,99 zł

Opis

Tabletki do zmywarki Fairy Professional All In One

 • Olśniewająca czystość i połysk 2x szybciej (w porównaniu z normalnym cyklem) w krótkich cyklach
 • Pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia
 • Czyści nawet zaschnięty tłuszcz już przy pierwszym myciu
 • Zastosowanie soli i ułatwione płukanie wraz z ochroną szkła i srebra
 • Zmywarka jest czysta i świeżo pachnie
 • Wyjątkowa moc czyszczenia dzięki płynowi do rozpuszczania tłuszczu
 • Opracowane i przetestowane pod kątem zastosowania we wszystkich wiodących na rynku zmywarkach, w tym w automatycznych zmywarkach przemysłowych

Tabletki do zmywarki Fairy Professional All In One działają już przy pierwszym myciu, a ich skład sprawia, że poradzą sobie nawet z zaschniętym tłuszczem. Fairy Professional to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się znacznie szybciej niż prasowane tabletki, dzięki czemu od razu zaczynają działać. Ich użycie jest natomiast niewiarygodnie proste. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu automatycznej zmywarki do naczyń. Nie musisz ich rozpakowywać. Do zmywania ręcznego używaj również płynu do mycia naczyń Fairy Professional. Jego skoncentrowany skład błyskawicznie usuwa tłuste zabrudzenia, pozostawiając naczynia lśniąco czyste. Możesz mu zawsze zaufać, gdy chcesz zmyć naczynia ręcznie. Nadaje się do użycia w zmywarkach przemysłowych.

Szczegóły - Fairy Tabletki do zmywarki Professional All In One Cytryna 115 szt.

 • Producent: Fairy
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 8001090277671
 • EAN: 8001090277671
 • Wymiary: 30 x 12 x 32 cm

Składniki - Fairy Tabletki do zmywarki Professional All In One Cytryna 115 szt.

5-15% Niejonowe Środki Powierzchniowo Czynne, Związki Wybielające Na Bazie Tlenu, Polikarboksylany, <5% Fosfoniany, Enzymy, Kompozycje Zapachowe, Citronellol, Limonene, Linalool.

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka = 1 mycie. Umieść kapsułkę w szufladzie dozownika i natychmiast zamknij. Dłonie muszą być zawsze suche. Nie odwijaj ani nie nakłuwaj kapsułki. Zamknij szczelnie torebkę po każdym użyciu.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. Zawiera Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n. Zawiera Proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Niebezpieczeństwo: działanie żrące, środowisko, wykrzyknik, wybuchająca bomba, płomień, płomień nad okręgiem, butla gazowa, zagrożenie dla zdrowia, czaszka i skrzyżowane piszczele.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>