Fakty i plotki o kosmicznych piratach Outlet

Niektórzy piraci zagrabione złoto oddają do banku. Fakt czy plotka? Szefową piratów jest baronowa von Kloc, pływająca pod banderą Posępnej Fregaty. Fakt czy plotka? Niebieskie jajo kosmowęgorza pod kapeluszem chroni pirata w czasie bitwy. Fakt czy plotka? Najsłynniejsza opowieść ery piratów to...
24,95 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,96 zł

Opis

Niektórzy piraci zagrabione złoto oddają do banku. Fakt czy plotka?

Szefową piratów jest baronowa von Kloc, pływająca pod banderą Posępnej Fregaty. Fakt czy plotka?

Niebieskie jajo kosmowęgorza pod kapeluszem chroni pirata w czasie bitwy. Fakt czy plotka?

Najsłynniejsza opowieść ery piratów to historia porwania i odbicia Mańka, syna władcy pirackiej galaktyki. Fakt czy plotka?

Ta niezwykła książka zawiera bardzo dużo faktów i jeszcze więcej plotek o kosmicznych piratach, ich zwyczajach i życiu. Dowiesz się z niej, jakich przedmiotów uczą się w pirackiej akademii, gdzie są tajne pirackie bazy, jak kosmiczni rozbójnicy spędzają wolny czas oraz czym się zajmują na emeryturze.


O autorze

Przemek Liput – urodzony w Sanoku. W 2010 roku ukończył studia na kierunku grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom magisterski pt. „Niedobici” obronił w pracowni druku cyfrowego. Od 2011 roku prowadzi zajęcia z filmu animowanego na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Realizuje prace w technikach graficznych, rysunkowych oraz wideo. W filmie animowanym interesuje się działaniami bezkamerowymi i przedkinematograficznymi.


Zobacz booktrailer!

Przemek Liput to autor historii "Fakty i plotki o kosmicznych piratach".

Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego także inne bajki z cyklu "Fakty i plotki".

Jest to dość krótka produkcja - ma 28 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Fakty i plotki o kosmicznych piratach" udostępniło Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.