Fakty i plotki o kosmicznych piratach

Niektórzy piraci zagrabione złoto oddają do banku. Fakt czy plotka? Szefową piratów jest baronowa von Kloc, pływająca pod banderą Posępnej Fregaty. Fakt czy plotka? Niebieskie jajo kosmowęgorza pod kapeluszem chroni pirata w czasie bitwy. Fakt czy plotka? Najsłynniejsza opowieść ery piratów to...
34,73 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,05 zł

Opis

Niektórzy piraci zagrabione złoto oddają do banku. Fakt czy plotka?

Szefową piratów jest baronowa von Kloc, pływająca pod banderą Posępnej Fregaty. Fakt czy plotka?

Niebieskie jajo kosmowęgorza pod kapeluszem chroni pirata w czasie bitwy. Fakt czy plotka?

Najsłynniejsza opowieść ery piratów to historia porwania i odbicia Mańka, syna władcy pirackiej galaktyki. Fakt czy plotka?

Ta niezwykła książka zawiera bardzo dużo faktów i jeszcze więcej plotek o kosmicznych piratach, ich zwyczajach i życiu. Dowiesz się z niej, jakich przedmiotów uczą się w pirackiej akademii, gdzie są tajne pirackie bazy, jak kosmiczni rozbójnicy spędzają wolny czas oraz czym się zajmują na emeryturze.


O autorze

Przemek Liput – urodzony w Sanoku. W 2010 roku ukończył studia na kierunku grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom magisterski pt. „Niedobici” obronił w pracowni druku cyfrowego. Od 2011 roku prowadzi zajęcia z filmu animowanego na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Realizuje prace w technikach graficznych, rysunkowych oraz wideo. W filmie animowanym interesuje się działaniami bezkamerowymi i przedkinematograficznymi.


Zobacz booktrailer!

Za treścią tytułu "Fakty i plotki o kosmicznych piratach" stoi Przemek Liput, Przemek Liput.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Maluchy w wieku 8-11 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również inne bajki z cyklu "Fakty i plotki".

Jest to krótka publikacja - jej długość to 28 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Fakty i plotki o kosmicznych piratach została wydana przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.