Fale Outlet

Pamięć dziadzia nie jest już tak dobra jak kiedyś. Ale ja kocham go równie mocno jak zawsze i wiem, że chociaż często zapomina o ważnych rzeczach, też kocha mnie ze wszystkich sił! Piękna opowieść o rodzinie, miłości i radości z bycia razem oraz o tym, jak możemy pomóc ukochanym osobom z demencją...
18,50 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,80 zł

Opis

Pamięć dziadzia nie jest już tak dobra jak kiedyś. Ale ja kocham go równie mocno jak zawsze i wiem, że chociaż często zapomina o ważnych rzeczach, też kocha mnie ze wszystkich sił!

Piękna opowieść o rodzinie, miłości i radości z bycia razem oraz o tym, jak możemy pomóc ukochanym osobom z demencją szczęśliwie żyć. To idealna książka, która pomoże rodzicom wytłumaczyć swoim pociechom trudny temat demencji u starszych ludzi i wskaże maluchom, jak mogą okazać wsparcie swoim dziadkom.

Clare Helen Welsh to autor historii "Fale".

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Fale". Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Fale" udostępniło Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.