NOWOŚĆ Family Fresh Mydło do rąk Wiosenny Deszcz Refil 750 ml

Family Fresh Mydło do rąk Wiosenny Deszcz Refil 750 ml

Family Fresh Mydło do rąk Wiosenny deszcz to czysta przyjemność dla całej rodziny! Puszysta piana z rewitalizującym wyciągiem z brzozy doskonale myje i pielęgnuje delikatną skórę dłoni. Opakowanie w poręcznej formie refill to idealne rozwiązanie dla osób dbających o przyrodę. Inspiracją do...

9.99 zł

Cena za L : 13.32zł

Dodaj do schowka

Opis

Family Fresh Mydło do rąk Wiosenny deszcz to czysta przyjemność dla całej rodziny! Puszysta piana z rewitalizującym wyciągiem z brzozy doskonale myje i pielęgnuje delikatną skórę dłoni. Opakowanie w poręcznej formie refill to idealne rozwiązanie dla osób dbających o przyrodę. Inspiracją do stworzenia odświeżającego mydła do rąk o delikatnym, świeżym zapachu pąków wiosennych kwiatów, była dla nas niepotwtarzalność przyrody. Od białych nocy na północy po słoną bryzę na zachodzie. Od cudownie kwiecistych łąk po przepiękne lasy jodłowe. Poczuj naturę w swojej łazience dzięki Family Fresh!

Sposób przygotowania i przechowywania

Nałóż mydło na mokrą skórę dłoni, delikatnie wmasuj, następnie dokładnie spłucz wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie stosować na uszkodzoną skórę. W bardzo rzadkich przypadkach podrażnienia należy przerwać stosowanie produktu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu przemyć je dokładnie wodą. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Family Fresh Mydło do rąk Wiosenny Deszcz Refil 750 ml

  • Producent: Family Fresh
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7310610028374
  • EAN: 7310610028374
  • Wymiary: 22 x 16 x 7.7 cm