Faraon (pocket)

  • Wilbur Smith
  • Albatros
  • 9788381256056
Spektakularna i porywająca powieść. Wilbur Smith ponownie zabiera czytelników do starożytnego Egiptu, do czasów zdrady, krwi i chwały. Trwa ofensywa na Egipt, Luksor jest otoczony. Faraon Tamose został śmiertelnie ranny. Wydaje się, że wszystko już stracone. Taita, doradca faraona, przygotowuje się...

11.03

-8%

11.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Spektakularna i porywająca powieść. Wilbur Smith ponownie zabiera czytelników do starożytnego Egiptu, do czasów zdrady, krwi i chwały.

Trwa ofensywa na Egipt, Luksor jest otoczony. Faraon Tamose został śmiertelnie ranny. Wydaje się, że wszystko już stracone. Taita, doradca faraona, przygotowuje się do ostatecznego ataku przeciwnika. Gdy nikt nie ma już nadziei na zwycięstwo, żołnierzom pozostaje liczyć na przebłysk geniuszu Taity.

Albo? Na niespodziewane przybycie dawnego sprzymierzeńca? Szturm zostaje powstrzymany, a święta armia Egiptu uderza na wroga. Radość ze zwycięstwa nie trwa długo ? po powrocie do Luksoru Taita zostaje uwięziony. Tamose nie żyje, a rządy objął nowy faraon, którego władcze zapędy trzeba jak najszybciej powstrzymać?

Wilbur Smith stał się punktem odniesienia, do którego porównywani są inni autorzy powieści przygodowych.
?The Times?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Faraon (pocket)

Inni Klienci kupili również