Farba do włosów z henną Vatika - ciemny brąz

  • Dabur
  • 5022496006361
Farba zawiera składniki naturalne oraz chemiczne – u niektórych osób mogą one wywołać indywidualne reakcje alergiczne. Przed przystąpieniem do farbowania należy wykonać test alergiczny na fragmencie skóry. Opis: Farba do włosów bez amoniaku oparta na roślinnych wyciągach z henny i orzechów...

35.01 zł

Cena za kg : 583.5zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Farba zawiera składniki naturalne oraz chemiczne – u niektórych osób mogą one wywołać indywidualne reakcje alergiczne. Przed przystąpieniem do farbowania należy wykonać test alergiczny na fragmencie skóry.

Opis:

Farba do włosów bez amoniaku oparta na roślinnych wyciągach z henny i orzechów włoskich, nadająca kolor ciemnego brązu. Trwale koloryzuje włosy (także siwe) i nadaje im wyrazisty, błyszczący kolor. Moc henny i orzechów włoskich objawia się nie tylko w barwieniu, lecz także odżywianiu włosów. Wzmacniają słabe, cienkie włosy i przywracają im witalność.

Farba Vatika jest bardzo prosta w użyciu – wystarczy zmieszać ją z czystą wodą.

Zawartość opakowania:

  • 6 saszetek z farbą x 10 g (jednorazowego użytku)
  • pędzelek do aplikacji farby
  • rękawiczki
  • instrukcja (także w języku polskim)

Zastosowanie:

Podczas użytkowania należy chronić ręce załączonymi rękawiczkami.

Krok 1: Wsyp do miseczki 1 saszetkę  farby Vatika (po otwarciu należy wykorzystać całą zawartość saszetki). Dodaj 40 ml wody i wymieszaj dokładnie do uzyskania klarownej masy. Wykorzystaj tyle saszetek, ile potrzeba na pokrycie twoich włosów.

Krok 2: Użyj pędzelka dołączonego do opakowania, by dokładnie aplikować farbę na kolejnych pasmach włosów. Zwróć szczególną uwagę na dokładne pokrycie siwych włosów. Wykorzystaj masę do końca. Pozostaw farbę na włosach na 30 minut.

Krok 3: Po wskazanym czasie zmyj bardzo dokładnie farbę letnią wodą.

Dla uzyskania jeszcze lepszego wyniku farbowania, można zwiększyć częstotliwość kolejnych koloryzacji.

Bezpieczeństwo:

Tylko do użytku zewnętrznego – do farbowania włosów na głowie, zgodnie z instrukcją producenta.

Zakazane jest używanie w celu farbowania rzęs lub brwi – może prowadzić do uszkodzenia wzroku.

Zaleca się wykonanie testu alergicznego na oczyszczonym fragmencie skóry za uchem lub na przedramieniu – niewielką ilość rozrobionej farby pozostawić do wyschnięcia. Jeśli po 24 godzinach na skórze nie wystąpiła reakcja alergiczna, można przystąpić do koloryzacji. Warto przetestować na niewielkim paśmie włosów, czy farba da oczekiwany efekt kolorystyczny.

Odradza się używanie farby, jeśli na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest podrażniona, nadwrażliwa lub w inny sposób uszkodzona. Także w przypadkach, jeśli wcześniej zauważono niekorzystne reakcje na inne produkty do farbowania włosów lub jeśli wcześniej wystąpiła negatywna reakcja na czasowy tatuaż z czarnej henny.

Jeśli podczas użytkowania farby nastąpi jakakolwiek niepożądana reakcja (szczypanie, wysypka, pieczenie), należy niezwłocznie zaprzestać używania produktu.

Unikać kontaktu z oczami. Jeśli farba dostanie się do oczu, niezwłocznie przepłukać je dużą ilością czystej wody. Również podczas spłukiwania farby należy uważać, by nie dostała się do oczu.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt nieodpowiedni dla osób poniżej 16 roku życia.

Skład:

Lawsonia intermis (Henna) Leaf powder, Magnesium sulfate, Sodium perborate, Tartaric acid, Cellulose gum, p-Aminophenol, p-Phenylenediamine, Magnesium carbonate, Sodium sulfite, Juglans nigra (Walnut) powder, Resorcinol.

Zawiera fenylenodiaminę (PPD) i rezorcynę (mogą powodować reakcję alergiczną u niektórych osób).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Farba do włosów z henną Vatika - ciemny brąz

  • Producent: Dabur
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5022496006361
  • EAN: 5022496006361