Fascynujące łamigłówki. Przyroda. Łamigłówki z naklejkami

Kolorowa seria łamigłówek rozwijająca różnorodne umiejętności: małą motorykę, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Różnorodna tematyka i aż 6 stron naklejek. Fascynujące łamigłówki, których motywem przewodnim jest PRZYRODA, pozwolą dziecku ćwiczyć rozmaite...
14,53 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,73 zł

Opis

Kolorowa seria łamigłówek rozwijająca różnorodne umiejętności: małą motorykę, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Różnorodna tematyka i aż 6 stron naklejek. Fascynujące łamigłówki, których motywem przewodnim jest PRZYRODA, pozwolą dziecku ćwiczyć rozmaite umiejętności w formie zabawy. Najmłodsi znajdą tu labirynty, zagadki i sudoku, poszukają różnic, połączą kropki, odnajdą elementy ukryte na ilustracji i pokolorują obrazki. Poćwiczą logiczne myślenie podczas pierwszych zabaw z kodowaniem i kolorowaniem według klucza. Wysłuchają głosek w wyrazach i poćwiczą liczenie. A do tego dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o przyrodzie.

Historyjka "Fascynujące łamigłówki. Przyroda. Łamigłówki z naklejkami" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

"Fascynujące łamigłówki. Przyroda. Łamigłówki z naklejkami" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedszkolaki w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów dla niego też następne bajki z serii "Łamigłówki z naklejkami".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Fascynujące łamigłówki. Przyroda. Łamigłówki z naklejkami została wydana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.