Fedi Krople pielęgnacyjno-ochronne dla dużych psów 4 ml

Produkt pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli do stosowania na skórę psów. Zawarte w preparacie substancje posiadają bardzo dobre właściwości łagodzące i nawilżające. Tworzą powłokę ochronną zabezpieczającą mechanicznie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz przed ektopasożytami,...
17,42 * 24,99 zł
Cena za L : 4355zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Produkt pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli do stosowania na skórę psów. Zawarte w preparacie substancje posiadają bardzo dobre właściwości łagodzące i nawilżające. Tworzą powłokę ochronną zabezpieczającą mechanicznie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz przed ektopasożytami, poprawiają wygląd, wygładzają, zapobiegają plątaniu i elektryzowaniu się sierści. Olej konopny poprawia kondycję skóry poprzez odpowiednie jej natłuszczenie i przeciwdziałanie odwodnieniu. Olejek geraniowy zapewnia naturalną barierę przeciw owadom takim jak pchły czy kleszcze. Produkt pielęgnacyjny dla zwierząt do stosowania zewnętrznego na skórę zgodnie z przeznaczeniem.

Bez dodatku cukru.

Szczegóły - Fedi Krople pielęgnacyjno-ochronne dla dużych psów 4 ml

  • Producent: Fedi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902012110089
  • EAN: 5902012110089
  • Wymiary: 16.7 x 9 x 1.5 cm

Składniki - Fedi Krople pielęgnacyjno-ochronne dla dużych psów 4 ml

Kondycjoner, emolient, olejek geraniowy, olej konopny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Wstrząsnąć przed otwarciem. Zalecane jest, aby przed użyciem wykonać test uczuleniowy poprzez zaaplikowanie 1 kropli na skórę zwierzęcia i sprawdzenie po około godzinie, czy nie wystąpiło zaczerwienienie lub inna reakcja alergiczna. Jeśli wystąpi reakcja uczuleniowa, należy umyć zwierzę celem zniesienia działania preparatu. W przypadku pomyślnego wyniku testu uczuleniowego preparat aplikować bezpośrednio na skórę.

Aplikację w przypadku psów wykonać poprzez rozchylenie sierści i naniesieniu kropli od ogona do szyi, pod włos. Należy zużyć całą otwartą ampułkę. Poprzez głaskanie zwierzęcia rozprowadzić nadmiar preparatu z grzbietu na resztę ciała. Aby uzyskać optymalny efekt pielęgnacyjno-ochronny, preparat należy stosować regularnie – 1 ampułkę co około 3 tygodnie po umyciu zwierzęcia.

Przechowywać wyłącznie w oryginalnym, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i odpowiednio wentylowanym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C z dala od źródeł ciepła i ognia. Nie zamrażać. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Umyć dokładnie ręce po użyciu. Nie stosować na skaleczona lub podrażnioną skórę. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku połknięcia dokładnie wypłukać usta wodą. W razie potrzeby skontaktować się z lekarzem lub z ośrodkiem zatruć. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Dalej płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Zużyty produkt oraz opakowania traktować jako odpady komunalne.

Informacja alergenna

Zawiera olejek geraniowy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>