Feel Eco Naturalna sól do zmywarek 1Kg 1 kg

Naturalna sól do zmywarek doskonale zmiękcza nawet bardzo twardą wodę i zapobiega powstawaniu osadów z kamienia na sztućcach, szklankach i naczyniach. Sól wychwytuje jony magnezu i wapnia obecne w twardej wodzie. Regularne stosowanie soli do zmywarek przedłuża żywotność zmywarki, zapobiegając...

13.99 zł

-14%

16.24 zł

Cena za kg : 13.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalna sól do zmywarek doskonale zmiękcza nawet bardzo twardą wodę i zapobiega powstawaniu osadów z kamienia na sztućcach, szklankach i naczyniach. Sól wychwytuje jony magnezu i wapnia obecne w twardej wodzie. Regularne stosowanie soli do zmywarek przedłuża żywotność zmywarki, zapobiegając uszkodzeniom w wyniku gromadzenia się osadu z kamienia.Waga: 1kgZastosowanie :Sól odpowiednia do stosowania we wszystkich zmywarkach automatycznych.

Należy stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do zmywarki.

Zaleca się używać przy każdym cyklu zmywania.

Zaleca się wspólne stosowanie produktów do zmywarek marki Feel Eco: proszku, soli i płynu.Bezpieczeństwo :Produkt ekologiczny, cruelty-free, biodegradowalny. Wpływ na środowisko naturalne został ograniczony do minimum. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach. Nie zawiera barwników, środków wybielających, fosforanów, środków konserwujących.Skład :Naturalna sól gruboziarnista (>99,8%).


Szczegóły - Feel Eco Naturalna sól do zmywarek 1Kg 1 kg

  • Producent: Feel Eco
  • Powiązane tematy: Produkt za 1 zł
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NITAI_FEC-014
  • EAN: 8594005470194

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt