Feel Eco Odplamiacz dla dzieci 200 ml

  • Feel Eco
  • 8594005477315
  • 3-5 dni
  Naturalny odplamiacz do tkanin białych i kolorowych. Skutecznie usuwa plamy z jedzenia, tłuszczu, kosmetyków, błota i trawy. Delikatna formuła stworzona na bazie naturalnych składników nadaje się do odzieży dziecięcej i osób posiadających skórę wrażliwą. Praktyczna butelka z atomizerem pozwala na...

24.70 zł

Cena za L : 123.5zł

Dodaj do schowka

Opis

 

Naturalny odplamiacz do tkanin białych i kolorowych. Skutecznie usuwa plamy z jedzenia, tłuszczu, kosmetyków, błota i trawy. Delikatna formuła stworzona na bazie naturalnych składników nadaje się do odzieży dziecięcej i osób posiadających skórę wrażliwą. Praktyczna butelka z atomizerem pozwala na dokładną aplikacje produktu na zabrudzone miejsca. Produkt powstała na bazie naturalnych składników i łatwo ulega biodegradacji. W jego formule nie zastosowano perfum, alergenów i konserwantów.

Ekologiczne produkty Feel Eco są doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących unikać kontaktu ze szkodliwymi, chemicznymi substancjami oraz zadbać o środowisko, również podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Pojemność: 200 ml

Składniki - Feel Eco Odplamiacz dla dzieci 200 ml

5% lub więcej, ale mniej niż 15%: anionowe środki powierzchniowe, niejonowe środki powierzchniowe, mniej niż 5%: enzymy, mydło.

Sposób przygotowania i przechowywania

Odpowiednią ilość produktu nanieść przy pomocy atomizera na plamę. Produkt można dodatkowo spienić, a następnie wyprać jak zwykle. Może być stosowany do wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Dane producenta/dystrybutora

NITAI Sp. z o.o., ul. Główna 1A, 51-180 Psary (k. Wrocławia)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Feel Eco Odplamiacz dla dzieci 200 ml

  • Producent: Feel Eco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8594005477315
  • EAN: 8594005477315