Feel Eco Płyn do czyszczenia kuchni 0,5 Litra 500 ml

Ekologiczny skoncentrowany płyn bez chloru do czyszczenia powierzchni kuchennych: blatów, szafek, kuchenki, zlewu, glazury i terakoty, wszelkich powierzchni szklanych, emaliowanych i wykonanych ze stali nierdzewnej. Zawiera naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają brud, tłuszcz i inne...

18.50 zł

-5%

19.50 zł

Cena za L : 37zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny skoncentrowany płyn bez chloru do czyszczenia powierzchni kuchennych: blatów, szafek, kuchenki, zlewu, glazury i terakoty, wszelkich powierzchni szklanych, emaliowanych i wykonanych ze stali nierdzewnej. Zawiera naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają brud, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Usuwa stare zabrudzenia i osad z dymu papierosowego. Zawiera biodegradowalne substancje aktywne pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Posiada przyjemny, świeży zapach. Opakowanie: wygodna w użyciu butelka ze spryskiwaczem.

Pojemność: 500 mlZastosowanie:Spryskaj zabrudzone powierzchnie, pozostaw na 3-5 minut. Następnie przetrzyj czystą, mokrą szmatką.

Nie używaj na gorące lub ciepłe powierzchnie.

Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni chłonnych i aluminium. Jeśli nie masz pewności co do reakcji niektórych powierzchni na płyn, użyj go najpierw w niewidocznym miejscu.

Nie mieszaj płynu z innymi środkami czystości.

Po użyciu umyj dokładnie ręce.Bezpieczeństwo :Produkt biodegradowalny, bez chloru, konserwantów i barwników. Wpływ na środowisko naturalne został ograniczony do minimum. Produkt nie był testowany na zwierzętach, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.Skład :Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycje zapachowe. Uwaga: zawiera alkohole etoksylowane (C13 -15), rozgałęzione i liniowe; glukozyd decylowy.


Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Feel Eco Płyn do czyszczenia kuchni 0,5 Litra 500 ml

  • Producent: Feel Eco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NITAI_FEC-011
  • EAN: 8594005473331