Feel Eco Płyn do czyszczenia kuchni 450 ml

  • Feel Eco
  • 8594005477629
  • 4 dni
Ekologiczny płyn bez dodatku chloru, przeznaczony do czyszczenia powierzchni kuchennych: blatów, szafek, kuchenki, zlewu, glazury i terakoty, wszelkich powierzchni szklanych, emaliowanych i wykonanych ze stali nierdzewnej. Zawiera łatwo biodegradowalne, alkaliczne środki czyszczące, które...

22.62 zł

Cena za L : 50.27zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny płyn bez dodatku chloru, przeznaczony do czyszczenia powierzchni kuchennych: blatów, szafek, kuchenki, zlewu, glazury i terakoty, wszelkich powierzchni szklanych, emaliowanych i wykonanych ze stali nierdzewnej. Zawiera łatwo biodegradowalne, alkaliczne środki czyszczące, które skutecznie usuwają brud, tłuszcz i inne zanieczyszczenia, a jednocześnie są przyjazne dla skóry i środowiska naturalnego. Preparat pomaga pozbyć się starych zabrudzeń i osadu z dymu papierosowego. Opakowanie: wygodna w użyciu butelka ze spryskiwaczem.

  • Objętość netto: 450 ml
  • Kraj pochodzenia: Czechy

Składniki - Feel Eco Płyn do czyszczenia kuchni 450 ml

Zawiera mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycje zapachowe. substancje aktywne z naturalnych olejków i cukrów, uzupełnione sodą i alkoholem. Substancje na bazie olejów roślinnych i cukrów. Bez dodanych barwników, bez chloru, PHENOXYETHANOL.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskaj zabrudzone powierzchnie, pozostaw na 3-5 minut. Następnie przetrzyj czystą, mokrą szmatką. Nie używaj na gorące lub ciepłe powierzchnie. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni chłonnych i aluminium. Jeśli nie masz pewności co do reakcji niektórych powierzchni na płyn, użyj go najpierw w niewidocznym miejscu. Nie mieszaj płynu z innymi środkami czystości. Po użyciu umyj dokładnie ręce. Przechowywać w chłodnym miejscu, w oryginalnie szczelnie zamkniętym pojemniku, z dala od napojów i żywności. Data produkcji i zużycia jest podana na opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt biodegradowalny, bez chloru, konserwantów i barwników. Wpływ na środowisko naturalne został ograniczony do minimum.

Dane producenta/dystrybutora

Podniková prodejna Feel Eco, Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav – Poštorná

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Feel Eco Płyn do czyszczenia kuchni 450 ml

  • Producent: Feel Eco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8594005477629
  • EAN: 8594005477629