Feel Eco Płyn do czyszczenia łazienki 0,5 Litra 500 ml

Ekologiczny skoncentrowany płyn Feel Eco do czyszczenia powierzchni łazienkowych, w tym: ceramiki, szkła, powierzchni metalowych, powierzchni z tworzyw sztucznych. Zawiera naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają osad z mydła, kamień, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. W płynie Feel Eco...

18.50 zł

-5%

19.50 zł

Cena za L : 37zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny skoncentrowany płyn Feel Eco do czyszczenia powierzchni łazienkowych, w tym: ceramiki, szkła, powierzchni metalowych, powierzchni z tworzyw sztucznych. Zawiera naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają osad z mydła, kamień, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. W płynie Feel Eco zastosowano substancje aktywne pochodzenia naturalnego, dzięki czemu ograniczono negatywny wpływ na środowisko naturalne i zagwarantowano biodegradowalność produktu.

Posiada przyjemny, świeży zapach. Opakowanie: wygodna w użyciu butelka ze spryskiwaczem.Pojemność: 500 mlZastosowanie :Spryskaj zabrudzone powierzchnie, pozostaw na 3-5 minut aby płyn zadziałał. Następnie przetrzyj czystą, mokrą szmatką.

Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni wapiennych i z polerowanego marmuru. Jeśli nie masz pewności jak niektóre powierzchnie zareagują na płyn, użyj go najpierw w mało widocznym miejscu.

Nie mieszaj płynu z innymi środkami czystości.

Po użyciu dokładnie umyj ręce.Bezpieczeństwo :Produkt cruelty-free, biodegradowalny. Wpływ na środowisko naturalne został ograniczony do minimum. Produkt nie był testowany na zwierzętach, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.Skład :Zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, SODIUM BENZOATE. Uwaga: zawiera glukozyd decylowy; alkohole etoksylowane (C13 -15), rozgałęzione i liniowe.


Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Feel Eco Płyn do czyszczenia łazienki 0,5 Litra 500 ml

  • Producent: Feel Eco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NITAI_FEC-012
  • EAN: 8594005473348