Feel Eco Płyn do płukania dla dzieci 1 l

  • Feel Eco
  • 8594005477148
  • 3-5 dni
Skoncentrowany płyn do płukania tkanin dla dzieci, niemowląt oraz osób posiadających skórę wrażliwą. Formuła pozbawiona została dodatków zapachowych, dzięki czemu nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji skórnych. Kompozycja nie zawiera konserwantów i alergenów. Płyn skutecznie usuwa ładunki...

23.66 zł

Cena za L : 23.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin dla dzieci, niemowląt oraz osób posiadających skórę wrażliwą. Formuła pozbawiona została dodatków zapachowych, dzięki czemu nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji skórnych. Kompozycja nie zawiera konserwantów i alergenów. Płyn skutecznie usuwa ładunki elektrostatyczne z tkanin i zapobiega ich elektryzowaniu się. Pozostawia odzież przyjemnie miękką w dotyku oraz ułatwia jej prasowanie. Niweluje szorstkość pościeli i ręczników, a także zapewnia komfort delikatnej skórze dziecka. Środki powierzchniowo czynne zawarte w produkcie są w pełni naturalne i łatwo ulegają biodegradacji.

Ekologiczne produkty Feel Eco są doskonałym wyborem dla osób, które pragną zminimalizować kontakt ze szkodliwymi, chemicznymi substancjami oraz zadbać o środowisko, także podczas codziennych prac domowych.

Pojemność: 1 litr

Opakowanie o pojemności 1 litra wystarcza na ok. 40 cykli prania.

Składniki - Feel Eco Płyn do płukania dla dzieci 1 l

5% lub więcej, ale mniej niż 15%: kationowe środki powierzchniowo czynne

Sposób przygotowania i przechowywania

Płyn zmiękczający Feel Eco może być stosowany do wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu, bielizny sportowej i funkcjonalnej. Zaleca się stosować przy każdym praniu tkanin białych i kolorowych. Ok. 25 ml płynu należy wlać do specjalnej przegrody w pralce, nie bezpośrednio do bębna.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Feel Eco Płyn do płukania dla dzieci 1 l

  • Producent: Feel Eco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8594005477148
  • EAN: 8594005477148