Feluś i Gucio grają w sylaby

Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Ta gra edukacyjna, przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett, daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem. W pudełku są 4...
38,97 * 59,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,93 zł

Opis

Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Ta gra edukacyjna, przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett, daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem.

W pudełku są 4 unikatowe plansze (na rewersie każdej z nich znajdują się nowe trzysylabowe hasła), 60 płytek z ilustracjami i 48 dwustronnych płytek z sylabami. Dołączony do zestawu separator sprawi, że po zabawie każdy element gry będzie miał swoje miejsce i nową zabawę będzie można rozpocząć błyskawicznie!


O twórcach

Autorką ilustracji jest Marianna Schoett, ilustratorka książek dla dzieci, współpracująca z wydawnictwem Nasza Księgarnia. Jest absolwentką liceum plastycznego w Bydgoszczy oraz Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Zilustrowała książki z serii Feluś i Gucio: "Feluś i Gucio idą do przedszkola", "Feluś i Gucio wiedzą jak się zachować" oraz "Feluś i Gucio poznają emocje".


Dowiedz się więcej o grze

Szczegóły - Feluś i Gucio grają w sylaby

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Zabawki

Warto zwrócić uwagę na: