Ferrari. Wodne kolorowanie Outlet

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z najbardziej kultowymi samochodami Ferrari, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach obrazka pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie...
7,24 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,18 zł

Opis

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z najbardziej kultowymi samochodami Ferrari, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach obrazka pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych fragmentach ilustracji, a gdy praca wyschnie – uzupełnić ją kredkami, papierem kolorowym czy metalicznymi mazakami. Malowanie czystą wodą pomoże maluchom nauczyć się operować pędzelkiem, zanim w ruch pójdą klasyczne farby. Kształtuje sprawność manualną młodego artysty i jego wrażliwość na kolory. Ten rodzaj aktywności pozwala również zaoszczędzić czas rodzica – sprzątanie po zabawie jest znacznie mniej uciążliwe niż w przypadku klasycznych farb!

Tytuł "Ferrari. Wodne kolorowanie" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Ferrari. Wodne kolorowanie". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Książka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

"Ferrari. Wodne kolorowanie" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.