Ferulic Terapis kwas ferulowy 40% 30 ml

Dla cery dojrzałej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności, szarej, zmęczonej, z przebarwieniami.  Preparat eksfoliujący 40% o pH 1,9. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia się skóry, poprawia kondycję i koloryt skóry, chroni przed fotostarzeniem, a także...
54,99 * 63,00 zł
Cena za L : 1833zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,99 zł

Opis

Dla cery dojrzałej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności, szarej, zmęczonej, z przebarwieniami.

 Preparat eksfoliujący 40% o pH 1,9. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia się skóry, poprawia kondycję i koloryt skóry, chroni przed fotostarzeniem, a także pobudza mechanizmy obronne skóry. Kwas ferulowy ogranicza powstawanie wolnych rodników i chroni komórki przed ich szkodliwym wpływem.

Ferulic Terapis kwas ferulowy 40% stworzono dla kobiet.

Ten kosmetyk powstał z myślą o osobach o skórze typu: sucha, dojrzała, wrażliwa.

Prezentowany produkt powinno się aplikować zarówno w trakcie dnia, jaki i przed snem. Właśnie wtedy możemy oczekiwać, że preparat zadziała w optymalny sposób.

Jest to wyrób ze składników naturalnych, który nie ma w składzie sztucznych składników. Są w nim obecne wyłącznie substancje o korzystnym działaniu na włosy i skórę głowy. Przekłada się to na niższą szansę na doświadczenie podrażnień, alergii , a także innych efektów niepożądanych.

Opakowanie ma wymiary:

  • Pojemność opakowania: 30 ml

Szczegóły - Ferulic Terapis kwas ferulowy 40% 30 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901810003081

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>