Finish Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 36 szt.

Finish Powerball Ultimate PLUS KAPSUŁKI DO MYCIA NACZYŃ W ZMYWARCE. Nowy Finish Ultimate Plus to przełomowa innowacja wśród produktów do zmywarki, która gwarantuje najlepsze efekty zmywania oraz wyjątkowo lśniące i czyste naczynia zmywaniu. To nasza pierwsza 3 komorowa kapsułka z technologią...
48,99 * 65,99 zł
Cena za szt. : 1.36zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł

Opis

Finish Powerball Ultimate PLUS

KAPSUŁKI DO MYCIA NACZYŃ W ZMYWARCE.

Nowy Finish Ultimate Plus to przełomowa innowacja wśród produktów do zmywarki, która gwarantuje najlepsze efekty zmywania oraz wyjątkowo lśniące i czyste naczynia zmywaniu. To nasza pierwsza 3 komorowa kapsułka z technologią CYCLESYNC™, która pozwala na stopniowe uwalnianie właściwego składnika* we właściwym czasie w cyklu zmywania.

SKUTECZNIE USUWA PRZYPALONE ZABRUDZENIA

Zaawansowana formuła skutecznie usuwa nawet przypalone resztki jedzenia - bez wstępnego opłukiwania, zapewniając aż 4 różne działania w cyklu zmywania. Nawet najcięższe zabrudzenia znikają. Kapsułki chronią i dbają o szkło oraz sztućce, zachowując ich połysk po każdym myciu. Dodatkowo zapewniają ochronę filtrów zmywarki i zapobiegają osadzaniu się kamienia.

Zalety produktu

 • Działają bez wstępnego namaczania
 • Usuwają najcięższe oraz PRZYPALONE zabrudzenia
 • Likwidują osadzony tłuszcz
 • Zapewniają doskonałe czyszczenie i super połysk
 • Chronią naczynia i delikatne srebro
 • Działają w niskich temperaturach
 • Skuteczne w krótkich cyklach

Technologia CYCLESYNC™

Finish Ultimate Plus zapewnia doskonałe czyszczenie i diamentowy blask, już od pierwszego użycia, za każdym razem. To nasza pierwsza kapsułka z technologią CYCLESYNC™, która pozwala na uwalnianie właściwego składnika*, aby zaczął działać we właściwym czasie podczas cyklu zmywania.

Unikatowa multifunkcyjna kapsułka z trzema komorami:

 1. Płynny Powerball zapewnia najwyższy poziom blasku naczyń
 2. Żel z mocą zwalczania tłuszczu oraz ochrony srebra likwiduje nawet przypalone zabrudzenia
 3. Proszek z funkcją namaczania i czyszczenia usuwa zalegające resztki jedzenia oraz zapobiega korozji szkła

Oszczędzaj wodę, nie opłukuj naczyń

48 litrów wody - tyle zaoszczędzisz przez tydzień, jeśli nie będziesz opłukiwać naczyń przed włożeniem do zmywarki. Dzięki zastosowanym formułom, kapsułki Finish Ultimate Plus eliminują zabrudzenia już za pierwszym razem. Nie musisz opłukiwać naczyń przed zmywaniem.**

Zobowiązanie Finish wobec przyszłości

Finish jako marka, zobowiązuje się do ochrony zasobów wodnych, przyczynia się do zminimalizowania negatywnego wpływu produktów i opakowań na środowisko. Ultimate Plus zapewnia wyjątkową skuteczność, przy zmniejszonej o 15% masie chemicznej kapsułki***

Opakowania nadające się do recyklingu

To opakowanie jest stworzone w 30% z materiałów pochodzących z recyklingu***** oraz nadaje się do ponownego przetworzenia. Wyrzucaj do odpowiednio oznakowanych pojemników i nie bądź obojętny na losy naszej planety.

Perfekcyjne rezultaty zmywania z produktami Finish

Finish już od czasów wynalezienia zmywarki przewodzi innowacjom, które wyznaczają diamentowy standard
w kategorii produktów do zmywania w zmywarce. Finish to marka numer 1*****, rekomendowana przez producentów zmywarek takich jak: Bosch, Gaggenau, Gorejne, Neff, Siemens, Smeg.

Aby uzyskać niezrównaną czystość naczyń, wypróbuj:

 1. Finish płyn nabłyszczający – dla lepszych rezultatów schnięcia i zapobiegania zaciekom
 2. Finish płyn do czyszczenia zmywarki – dla zachowania czystości i ładnego zapachu zmywarki
 3. Finish sól do zmywarki – dla ochrony przed odkładaniem się kamienia
 4. Finish tabletki do czyszczenia zmywarki – dla zachowania higienicznej czystości zmywarki
 5. Finish odświeżacz do zmywarki z technologią Anti Odor – dla zapewnienia odświeżającego zapachu za każdym razem, gdy otwierasz zmywarkę

*enzym
** Średnie tygodniowe zużycie wody na opłukiwanie naczyń, na 1 respondenta, badanie IPSOS, 2020, na zlecenie RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o.
***w porównaniu do tabletki Finish Power.
****materiał pochodzący z recyklingu śmieci pozyskiwanych od konsumentów
*****Marka Finish zajęła #1 miejsce w kategorii produktów do Automatycznego Zmywania Naczyń pod względem sprzedaży wartościowej na obszarze UE (z wyłączeniem Cypru, Finlandii, Luksemburga, Malty), w poprzednim roku kalendarzowym. Nielsen, sprzedaż detaliczna.

Szczegóły - Finish Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 36 szt.

 • Producent: Finish
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5908252010967
 • EAN: 5908252010967
 • Wymiary: 25 x 21 x 8.2 cm

Składniki - Finish Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 36 szt.

15 % - 30 %: związki wybielające na bazie tlenu; 5 % - 15 %: niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany. Zawiera enzymy (Subtylizyna, Amylaza), kompozycję zapachową (Geraniol, Limonene).

Sposób przygotowania i przechowywania

 1. Zawsze wyjmuj kapsułki z opakowania suchymi dłońmi, aby nie dopuścić do przedostania się wilgoci do jego wnętrza. W przeciwnym razie może dojść do sklejania się kapsułek. Nie rozdzielaj sklejonych kapsułek.
 2. Kapsułki Ultimate Plus są owinięte biodegradowalną folią w 100% rozpuszczalną w wodzie, której nie trzeba usuwać przed użyciem. Nie zdejmuj folii przed użyciem, ani nie przecinaj, aby uniknąć rozlania środków chemicznych.
 3. Umieść jedną kapsułkę w suchej komorze na detergent.
 4. Nie umieszczaj produktu w koszyku na sztućce, aby uniknąć obniżenia skuteczności produktu lub problemów z rozpuszczaniem.
 5. W celu ochrony jakości kapsułek zamykaj opakowanie po użyciu oraz przechowuj je z dala od żródeł ciepła i wilgoci. osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów auto lub Eco, który oszczędza energię i wodę.
 6. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów auto lub Eco, który oszczędza energię i wodę.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. Zawiera Subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>