BESTSELLER Finish Powerball Super Charged Quantum kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 100 szt.

Finish Powerball Super Charged Quantum kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 100 szt.

Finish Quantum to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminują uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniaj najwyższą możliwą...

59.99 zł

-13%

69.29 zł

Cena za szt. : 0.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Finish Quantum to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminują uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniaj najwyższą możliwą czystość i blask. Dodatkowo działają ochronnie dla filtrów i innych ukrytych części zmywarki. Posiadają również funkcję ochrony szkła i srebra. Zapobiegają osiadaniu wapiennego nalotu i kamienia na naczyniach. Quantum działają również w niskich temperaturach. Dodatkowo pełnią funkcję nabłyszczacza i soli. Udoskonalona formuła Powerball zapewnia doskonały połyski skuteczne czyszczenie. Proste w użyciu – bez konieczności dodatkowego rozpakowywania i brudzenia rąk.

Pozostawiają świeży zapach.

Sposób przygotowania i przechowywania

Trzymaj kapsułkę tylko suchymi dłońmi.  Nie zdejmuj folii z kapsułki. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Finish Powerball Super Charged Quantum kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 100 szt.

  • Producent: Finish
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627069273
  • EAN: 5900627069273