Finish Quantum kapsułki do zmywarki regularne 100 szt.

Finish Quantum to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminują uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniaj najwyższą możliwą...

59.99

-14%

69.99 zł

Cena za szt. : 0.6zł

Dodaj do schowka

Opis

To wielofunkcyjne kapsułki o nowej, unikalnej formule, która doskonale radzi sobie w przypadku nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Natychmiastowy efekt, widoczny już po pierwszym użyciu. Nie straszny im tłuszcz, plamy powstałe w wyniku przypalenia czy przebarwienia po kawie i herbacie. Z łatwością osiągają efekt perfekcyjnie czystych i lśniących naczyń oraz sztućców.

Kapsułki do zmywarek Finish Powerball Super Charged Quantum to niezwykle skuteczny produkt, dzięki któremu osiągniemy efekt idealnie czystych naczyń. To specjalnie stworzona, skoncentrowana formuła działająca na wielu płaszczyznach. Doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami, jak przebarwienia po kawie i herbacie, przypalenia czy uporczywy tłuszcz. Naczynia wyciągnięte ze zmywarki już po pierwszym zastosowaniu kapsułek wyglądają jak nowe i zaskakują olśniewającą czystością. Kapsułki dodatkowo pełnią funkcję zabezpieczającą, tworząc niewidoczną warstwę chroniącą najmniej dostępne miejsca urządzenia, m. in. filtry czy ramiona spryskiwaczy. Podobnie działają na umieszczone w zmywarce naczynia, przede wszystkim na trudne w utrzymaniu elementy ze szkła czy srebra. Zapobiegają wytwarzaniu się na nich kamienia, zacieków oraz smug. Przynoszą oczekiwany efekt nawet w niskich temperaturach. Dodatkowym atutem jest prosta aplikacja, bez konieczności odmierzania odpowiedniej dawki.

Właściwości:

  • udoskonalona formuła działająca na wielu płaszczyznach,
  • błyskawiczny i doskonały efekt w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń i przebarwień,
  • ochrona nawet najbardziej skrytych miejsc zmywarki,
  • zapewnia ochronę naczyniom,
  • zapobiega powstawaniu kamienia, smug i zacieków,
  • spełnia funkcję nabłyszczającą,
  • prosta aplikacja w postaci żelowej kapsułki,
  • świeży, rześki zapach,
  • wydajne opakowanie.

Sposób przygotowania i przechowywania

Trzymaj kapsułkę tylko suchymi dłońmi.  Nie zdejmuj folii z kapsułki. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Ocena 

odnoszę wrażenie, że tego nie potrzebuję. nie mniej, świetnie by pasowało do bigosu.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Finish Quantum kapsułki do zmywarki regularne 100 szt.

Inni Klienci kupili również