Finish Sól do zmywarek 1.2 kg

  • Finish
  • 4002448046424
Sól do zmywarek ,która chroni przed odkładaniem się kamienia. Jest niezbędna do prawidłowego działania instalacji zmiękczania wody w zmywarce. Zawiera specjalne środki zmiękczające wodę, dzięki czemu na urządzeniu nie osadza się szkodliwy kamień. Właściwości:  zmiękcza wodę chroni zmywarkę...

7.99 zł

Cena za kg : 6.66zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Sól do zmywarek marki Finish to produkt wysokiej jakości, rekomendowany przez światowych producentów zmywarek. Jego regularne stosowanie chroni zmywarkę i zapewnia jej optymalną pracę na lata. Najlepsze efekty przynosi stosowanie soli wraz z innymi produktami Finish – kapsułkami do zmywarek oraz nabłyszczaczem. Warto pamiętać o regularnej kontroli poziomu wypełnienia dozownika solą.

Sól do zmywarek Finish chroni delikatne, metalowe części zmywarki przed osadzaniem się kamienia. Sól zalecana jest do użycia bez względu na stopień twardości wody, ma bowiem działanie zmiękczające. Dzięki temu, że kamień nie osadza się w zmywarce, można znacząco przedłużyć żywotność urządzenia oraz skuteczność jego pracy. Sól chroni filtry i spryskiwacze, a także przyczynia się do poprawy jakości zmywania. Warto bowiem podkreślić, że twarda woda powoduje powstawanie na naczyniach nieestetycznych zacieków, które z czasem ciężko jest usunąć. Sól do zmywarek Finish w opakowaniu 1,2 kilograma zapewnia optymalną wydajność każdej zmywarki. Stosowanie soli wraz z innymi produktami do zmywarki marki Finish sprawia, że naczynia są krystalicznie czyste i lśniące.

Finish to światowy lider w produkcji profesjonalnych środków do zmywarek. Jakość produktów docenili najwięksi producenci zmywarek - Bosh, Samsung czy Haier. Finish nieustannie podnosi jakość swoich produktów, zwiększając ich skuteczność działania, by zawsze uzyskiwać krystalicznie czyste naczynia. Szeroka gama detergentów i dodatków dba o żywotność zmywarek oraz o naczynia bez zabrudzeń i smug.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nie nadaje się do celów spożywczych. Wsypywać sól do pojemnika, zgodnie z instrukcją producenta zmywarek. Dla najlepszych rezultatów, należy regularnie sprawdzać poziom wypełniania pojemnika solą Finish. Sól jest szczególnie polecana do stosowania w rejonach z twardą wodą. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed dziećmi.

Dane producenta/dystrybutora

Reckit Benckiser Deutschland GmbH, 68004 Mannheim/Niemcy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Finish Sól do zmywarek 1.2 kg

  • Producent: Finish
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4002448046424
  • EAN: 4002448046424
  • Wymiary: 14 x 5 x 21.5 cm