Finish Tabletki do zmywarki Power All-in-1 Lemon 65 szt.

Finish Power All in 1 to wielofunkcyjne tabletki do zmywarek. Skutecznie eliminują tłuste zabrudzenia oraz usuwają osad z kawy i herbaty. Dodatkowo zapewniają ochronę filtrów zmywarki oraz szkła i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Dzięki mocy Powerball, usuwają także przypalone resztki jedzenia i...
61,99 * 68,19 zł
Cena za szt. : 0.95zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,99 zł

Opis

Finish Power All in 1 to wielofunkcyjne tabletki do zmywarek. Skutecznie eliminują tłuste zabrudzenia oraz usuwają osad z kawy i herbaty. Dodatkowo zapewniają ochronę filtrów zmywarki oraz szkła i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Dzięki mocy Powerball, usuwają także przypalone resztki jedzenia i nadają naczyniom olśniewający blask bez smug.
 
Tabletki Power All in 1 pełnią również funkcję soli oraz nabłyszcza. Są proste w użyciu, nie wymagają dodatkowego rozpakowywania i brudzenia rąk. Pozostawiają świeży zapach.
 
Zalety produktu

 • Bez wstępnego namaczania 
 • Usuwają trudne zabrudzenia
 • Eliminują osadzony tłuszcz
 • Zapewniają idealny połysk
 • Chronią przed kamieniem 
 • Aż 65 sztuk w opakowaniu! 

Finish to marka numer 1*, rekomendowana przez producentów zmywarek takich jak: Bosch, Gaggenau, Gorejne, Neff, Siemens, Smeg.

Oszczędzaj wodę. Nie opłukuj naczyń.   
 
48 litrów wody - tyle zaoszczędzisz przez tydzień, jeśli nie będziesz opłukiwać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki. Dzięki zastosowanym formułom, tabletki Finish eliminują zabrudzenia już za pierwszym razem, bez konieczności opłukiwania naczyń przed włożeniem do zmywarki.** 
 
Zobowiązanie Finish wobec przyszłości
 
Finish jako marka, która zobowiązuje się do ochrony zasobów wodnych, przyczynia się do zminimalizowania negatywnego wpływu produktów i opakowań na środowisko.
 
Perfekcyjne rezultaty zmywania z produktami Finish  

Finish już od czasów wynalezienia zmywarki przewodzi innowacjom, które wyznaczają diamentowy standard w kategorii produktów do zmywania w zmywarce.

Szczegóły - Finish Tabletki do zmywarki Power All-in-1 Lemon 65 szt.

 • Producent: Finish
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5908252005079
 • EAN: 5908252005079
 • Wymiary: 27 x 23 x 9.2 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi. Nie zdejmuj folii z tabletki, ani nie przecinaj. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Do każdego zmywania umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie umieszczaj w koszyku na sztućce. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów eco lub auto. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish Power na dnie zmywarki koło filtra. W celu ochrony jakości tabletek Finish Power, zawsze zamykaj opakowanie po użyciu i przechowuj z dala od ciepła i wilgoci. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim, średnim i wysokim stopniu twardości do 26°e (21°dH). W przypadku wody bardzo twardej należy użyć soli Finish do zmywarek. Produkt bezpieczny dla szamb. Płyn nabłyszczający Finish jest polecany dla najlepszych efektów schnięcia.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Finish Powerball Power. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce. Lemon. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Dane producenta/dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również