First Love: Owieczka z nocną lampką Lily Chicco

Pozytywka zasypiajka Owieczka z nocną lampką. Odtwarza delikatne melodie od dźwięków muzyki klasycznej do kojących kołysanek.Dzięki czujnikowi ruchu, można zmienić ścieżkę muzyczną i wybierać pomiędzy muzyką klasyczną Bacha i Chopina a kojącymi kołysankami nowoczesnymi.Seria First Love - Pierwsza...

86.01 zł

-19%

105.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pozytywka zasypiajka
Owieczka z nocną lampką. Odtwarza delikatne melodie od dźwięków muzyki klasycznej do kojących kołysanek.Dzięki czujnikowi ruchu, można zmienić ścieżkę muzyczną i wybierać pomiędzy muzyką klasyczną Bacha i Chopina a kojącymi kołysankami nowoczesnymi.
Seria First Love - Pierwsza Miłość to linia miękkich zabawek dla niemowląt.

Ze specjalnym serduszkiem, które wypełnisz mini-grzechotką z naszyjnika ciążowego!

First Love: wyjątkowa więź, która trwa
Lily to miękka i słodka owieczka - przytulanka. Idealna na pierwszego przyjaciela Maleństwa. Do owieczki dołączone jest plastikowe serduszko zawierające mini-grzechotkę, którą mama nosiła w naszyjniku na piersi podczas ciąży.
Maleństwo po raz pierwszy usłyszało dźwięk grzechotki w 20 tygodniu ciąży.
Po urodzeniu rozpoznaje i pozytywnie reaguje na znajomy dźwięk. Naszyjnik z grzechotką nie bez powodu jest symbolem więzi mamy z dzieckiem, więzi która nigdy nie zanika, ale z momentem urodzenia dziecka przechodzi w inny wymiar, tak jak grzechotka z naszyjnika mamy przechodzi do zabawki dziecka.

First Love to nowa linia pluszowych zabawek dedykowanych niemowlętom marki Chicco. Każdą zabawkę z serii First Love można wypełnić mini-grzechotką, którą nosiła mama w naszyjniku przez cały okres ciąży. Dzięki temu dziecko wciąż doświadcza znanych, kojących odgłosów znanych mu z życia pod sercem mamy. To wyjątkowa więź, która trwa.

Po usunięciu serduszka-pojemnika na mini-grzechotkę, zabawkę można prać w pralce.

Wyjątkowy symbol łączącej Was więzi
Mini-grzechotka z naszyjnika mamy przechodzi do zabawki dziecka - to najlepiej symbolizuje niezwykłą wieź między mamą, a jej dzieckiem.

Wypełnij serduszko mini-grzechotką z naszyjnika mamy
Zwykła zabawka staje się wyjątkową zabawką dziecka - otwórz plastikowe serduszko i umieść w nim mini-grzechotkę z naszyjnika, który nosiłaś będąc w ciąży. Dziecko rozpozna znajome dźwięki.

Rozbudza dziecięce uczucia
Pełna pozytywnych uczuć relacja z dzieckiem pomaga mu rozpoznawać i kształtować jego uczucia, osobowość i wprowadza go w świat relacji emocjonalnych, w które wejdzie później.

Można prać w pralce
To niezwykle praktyczne, zwłaszcza dla rodziców noworodków i niemowląt, dla których czystość i higiena jest szczególnie istotna.

Poznaj serię First Love
Odkryj inne pierwsze przytulanki, do których włożysz mini-grzechotkę z naszyjnika mamy.

INFORMACJE TECHNICZNE
Wymiary zabawki: 20 x 25 x 8 cm
Po usunięciu serduszka-pojemnika na mini-grzechotkę, zabawkę można prać w pralce.
Szczegóły
  • Producent: Chicco
  • Seria: Seria First love
  • Rok wydania: 2017
  • Kod producenta: GXP-597433
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8058664067206
  • Język: polski
  • EAN: 8058664067206
  • Wymiary: 20.0x25.0x1 cm
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt