Fisher-Price. Linkimals. Interaktywny Jeż GJB11 Mattel

Przyjazny interaktywny jeżyk do ciągnięcia ze światełkami, muzyką i piosenkami Naciśnij jeden z 5 podświetlanych przycisków, by jeżyk uczył o kształtach, kolorach i cyfrach Przekręć kręciołek, popchnij lub pociągnij jeżyka w ten sposób również aktywujesz piosenki, dźwięki i wypowiedzi Zbierz innych...
126,64 * 164,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 131,99 zł

Opis

Przyjazny interaktywny jeżyk do ciągnięcia ze światełkami, muzyką i piosenkami

Naciśnij jeden z 5 podświetlanych przycisków, by jeżyk uczył o kształtach, kolorach i cyfrach

Przekręć kręciołek, popchnij lub pociągnij jeżyka w ten sposób również aktywujesz piosenki, dźwięki i wypowiedzi

Zbierz innych interaktywnych przyjaciół z linii Linkimals, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając!

Dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Ten uroczy jeżyk do ciągnięcia jest doskonały do interaktywnej edukacyjnej zabawy! Jeżyk z kolorowymi kształtami, to wspaniały sposób na połączenie zabawy i nauki. Młodsze dzieci mogą obracać i uderzać aktywizujące elementy zabawki lub wciskać podświetlane przyciski i tym samym włączać piosenki i wypowiedzi o kolorach, kształtach i cyfrach. Starsze dzieci mogą ciągnąć i popychać jeżyka, by aktywować jeszcze więcej wesołej muzyki i dźwięków. Dodatkowo, gdy Interaktywny Jeż rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając!

Zabawa, która rozwija.

  • Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi jeżyka wprowadzą dziecko w świat kształtów, cyfr i kolorów.
  • Sprawność ruchowa: ten słodki zwierzak pomoże Twojemu dziecku rozwijać sprawność ruchową, poczynając od siedzenia i raczkowania, aż po chodzenie i ciągnięcie zabawki za sobą!
  • Zręczność: obracanie kręciołka, przekręcanie motylkowego klikacza, naciskanie przełącznika i poruszanie kółeczkami na ogonku to nie tylko świetna zabawa, lecz także ćwiczenia zwiększające sprawność ruchową dziecka i koordynację ręka-oko.

Zabawka w języku polskim.

Szczegóły - Fisher-Price. Linkimals. Interaktywny Jeż GJB11 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również