Fisher Price Little People. Czekaj na swoją kolej Outlet

Seria czterech bajecznie kolorowych opowiastek zachwyci wszystkie maluchy. Dzieci nie tylko będą mogły uczestniczyć w zabawnych przygodach ulubionych filmowych bohaterów, ale dowiedzą się też sporo o swoich i cudzych emocjach. Rodzice znajdą na końcu każdej książeczki pytania, które pomogą w...
7,56 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,45 zł

Opis

Seria czterech bajecznie kolorowych opowiastek zachwyci wszystkie maluchy. Dzieci nie tylko będą mogły uczestniczyć w zabawnych przygodach ulubionych filmowych bohaterów, ale dowiedzą się też sporo o swoich i cudzych emocjach.

Rodzice znajdą na końcu każdej książeczki pytania, które pomogą w rozmowie na ważne dla dziecka tematy, jakimi są: walka z własnym strachem i nieśmiałością, troska o innych czy radzenie sobie ze złym nastrojem.

Tytuł "Fisher Price Little People. Czekaj na swoją kolej" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Fisher Price Little People. Czekaj na swoją kolej". Krótka forma to mądry pomysł, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup dla niego też kolejne części z cyklu "Fisher-Price Little People".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Fisher Price Little People. Czekaj na swoją kolej" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.