NOWOŚĆ Fisher Price. Pianiko ksylofon

Fisher Price. Pianiko ksylofon

  • 194735041510
  • 3-5 dni
Fisher-Price Zestaw zabawek Rozwijamy zmysły HFJ92 p2 MATTEL Zestaw zabawek Rozwijamy zmysły od Fisher-Price® zawiera specjalnie dobrane przez ekspertów zabawki sensoryczne dla niemowląt od 3 miesiąca życia, a także wskazówki dotyczące zabawy od specjalistów ds. rozwoju dzieci z Laboratorium Zabawy...

119.24 zł

Dodaj do schowka

Opis

Fisher-Price Zestaw zabawek Rozwijamy zmysły HFJ92 p2 MATTEL
Zestaw zabawek Rozwijamy zmysły od Fisher-Price® zawiera specjalnie dobrane przez ekspertów zabawki sensoryczne dla niemowląt od 3 miesiąca życia, a także wskazówki dotyczące zabawy od specjalistów ds. rozwoju dzieci z Laboratorium Zabawy Fisher-Price®.
W zestawie są: przenośne lusterko z klekotkami, szeleszczący gryzaczek motylek ze skrzydełkami do gryzienia oraz dwie kolorowe grzechotki.
To doskonały wybór dla niemowląt od 3 miesiąca życia – jest tu mnóstwo niezwykłych elementów, dźwięków i faktur, które angażują rozwijające się zmysły dziecka podczas zabawy na brzuszku i nie tylko.
Specjalnie dobrany zestaw 4 zabawek sensorycznych i wskazówki od specjalistów ds. rozwoju dzieci z Laboratorium Zabawy Fisher-Price®.
Przenośne lusterko małpka z miękkimi, szeleszczącymi uszkami, 2 strony zabawy i radosne klekotki: banany i ptaszek
Aktywizujący motylek z łatwym do trzymania w rączce krążkiem, szeleszczącymi skrzydełkami do gryzienia i kontrastowymi elementami do stymulowania wzroku
2 grzechotki zwierzątka w żywych kolorach
Doskonały prezent dla niemowląt od 3 miesiąca życia
Wymiary opakowania : 30 x 28 x 8,5 cm
Wiek : 3m+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fisher Price. Pianiko ksylofon

  • Wiek: 3m+
  • Kod producenta: GXP-791430
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 194735041510
  • EAN: 194735041510