Fisher-Price Szczeniaczek Uczniaczek "Poziomy Nauki" FPM71 Mattel

Szczeniaczek Uczniaczek od Fisher-Price to interaktywna zabawka, która zabierze twoje dziecko w edukacyjną podróż do fascynującego świata kształtów, kolorów i liczb. Myślicie, że nauka cyferek jest trudna i męcząca? Nic bardziej mylnego! Ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem nauka to czysta przyjemność i...
144,49 * 169,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 135,99 zł

Opis

Nauka kształtów, kolorów i liczb wcale nie musi być dla Twojego dziecka męcząca! Wybierz zestaw Szczeniaczek Uczniaczek od Fisher-Price i spraw, że maluch znakomicie bawiąc się interaktywną zabawką, zupełnie zapomni o stresie związanym z nauką nowych rzeczy! Szczeniaczek to jednak nie tylko świetny sposób na wkroczenie w początkowe etapy świata nauki, ale także urocza i kolorowa przytulanka, która może stać się najlepszym przyjacielem Twojej pociechy.

Szczeniaczek Uczniaczek - ulubiony przyjaciel Twojego dziecka, który jest idealny do przytulania, świeci, a nawet uczy pierwszych słów!

Kiedy dziecko dotknie zabawki, ta zareaguje wydając z siebie piosenki lub konkretne wypowiedzi – to w ten sposób Twoje dziecko pozna ponad sto pierwszych słów, wśród których znajdą się kategorie takie jak kształty, kolory czy części ciała. Producent pomyślał także o różnym tempie nauki zależącym od indywidualnych preferencji dziecka – za sprawą wbudowanej opcji „Poziomy nauki” możemy dostosować poziom trudności do umiejętności dziecka.

  • Pierwszy poziom to „Odkrywanie” – maluch uczy się pierwszych słów, poznaje alfabet i części ciała.
  • Kolejny etap to „Zachęcanie”, na tym poziomie dziecko wraz z zabawką uczestniczy w procesach liczenia czy uczy się nazywać części ciała i odnajdywać konkretne kolory.
  • Ostatnim etapem jest „Naśladowanie” – wspólnym piosenkom i odgrywaniu ról nie będzie końca!

Szczeniaczek Uczniaczek oferuje ponad 75 dźwięków, piosenek i wypowiedzi. Szczeniaczek jest mięciutki, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! Podświetlane na wiele kolorów serduszko Szczeniaczka pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki!

Zestaw zawiera baterie testowe, które zalecamy wymienić na nowe. Zabawka wymaga 3 baterii typu AA.

Fisher-Price to firma z bogatymi tradycjami. Rozwijała się już od 1931 roku i przez wiele lat zdobywała cenne doświadczenia oraz wprowadzała na rynek linie innowacyjnych produktów cieszących się coraz większą popularnością. Współpraca ze znanymi na całym świecie specjalistami w połączeniu z niezwykłą wrażliwością na potrzeby rodziców i dzieci sprawiają, że Fisher-Price to jeden z najchętniej wybieranych współcześnie producentów zabawek.

Zalety zabawki:

  • Ponad 75 dźwięków, piosenek, melodii i wypowiedzi!
  • Łapki, stopa, uszko i podświetlane serduszko Szczeniaczka reagują na dotyk dziecka (w sumie aż 5 różnych aktywacji!).
  • Uczy 100 pierwszych słów oraz nazw części ciała, kształtów, liczenia, alfabetu i nie tylko!
  • Naciśnij i przytrzymaj podświetlane serduszko Szczeniaczka, aby posłuchać wszystkich jego piosenek.
  • 3 edukacyjne "Poziomy nauki" dostosowane do etapu rozwoju dziecka.

Szczegóły - Fisher-Price Szczeniaczek Uczniaczek "Poziomy Nauki" FPM71 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również