Fit Grune Kraft WC - Reiniger płyn do mycia toalet 750 ml

  • Fit
  • 4013162010714
  • 4 dni
Płyn do toalet Grune Kraft WC-Reiniger produkowany jest na bazie odnawialnych surowców - z cukrowymi środkami powierzchniowo-czynnymi.Cukrowe środki powierzchniowo-czynne są wytwarzane z odnawialnych surowców roślinnych, takich jak burak cukrowy lub skrobia kukurydziana - i dlatego nie zużywają...

11.64 zł

Cena za L : 15.52zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do toalet Grune Kraft WC-Reiniger produkowany jest na bazie odnawialnych surowców - z cukrowymi środkami powierzchniowo-czynnymi.

Cukrowe środki powierzchniowo-czynne są wytwarzane z odnawialnych surowców roślinnych, takich jak burak cukrowy lub skrobia kukurydziana - i dlatego nie zużywają cennych zasobów, takich jak ropa naftowa. Łączą w sobie kilka doskonałych właściwości: są przyjazne dla środowiska, biodegradowalne i jednocześnie mają doskonałą moc czyszczącą. 

Butelka składa się w 100% ze starego plastiku - tak zwanego materiału pochodzącego z recyklingu lub R-PET. 99% z nich wykonano ze zużytych i poddanych recyklingowi butelek na napoje. Ostatni 1% to inne odpady z recyklingu z tworzyw sztucznych. 

Posiada certyfikat Ecolabel Unii Europejskiej. Obietnica trwałości i wydajności.

Płyn do toalet Grune Kraft WC-Reiniger w naturalny sposób usuwa osad, kamień i brud. Jest absolutnie niezawodny i trwały. Nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na kwasy. Chroń produkt przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Sposób użycia: Rozprowadź produkt po muszli toalety docierając do miejsc trudno dostępnych dzięki odpowiedniemu wygięciu butelki. Odczekaj chwilę i spłucz.

UWAGA: Powoduje poważne podrażnienia oczu. Trzymać z dala od dzieci. Jeśli potrzebna jest porada medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik z produktem lub etykietę. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. 
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Zdejmij soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fit Grune Kraft WC - Reiniger płyn do mycia toalet 750 ml

  • Producent: Fit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4013162010714
  • EAN: 4013162010714