Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie

  • 44601300192KS
  • 1 dzień + czas dostawy
Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie to podręcznik stanowiący absolutny przełom w myśleniu o zdrowym trybie życia. W miarę jak coraz więcej dowiadujemy się o kondycji, dobrym samopoczuciu i zdrowym stylu życia, okazuje się, że aby zsynchronizować wszystkie te czynniki, nie wystarczą...

57.27 zł

-17%

69.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie to podręcznik stanowiący absolutny przełom w myśleniu o zdrowym trybie życia. W miarę jak coraz więcej dowiadujemy się o kondycji, dobrym samopoczuciu i zdrowym stylu życia, okazuje się, że aby zsynchronizować wszystkie te czynniki, nie wystarczą jedynie wyrzeczenia, lecz potrzebna jest do tego również fachowa wiedza. Książka Fitness i wellness udowadnia, że aktywne życie może być pasmem przyjemności i radości.

Wraz z wkroczeniem w nowy wiek należy przyjąć nowy kierunek myślenia, aby kształtować styl życia promujący zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Ten nowy kierunek doskonale oddaje filozofia HELP.

Styl życia jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie, kondycję

i dobre samopoczucie...

Celem przyświecającym autorom niniejszego podręcznika było maksymalne ułatwienie czytelnikowi podjęcia decyzji o wkroczeniu na drogę FITNESS I WELLNESS, co udało się dzięki:

*przejrzystemu układowi tabel, rycin i ilustracji

*wszechstronnemu modelowi planowania zdrowego stylu życia, któr? obejmuje także sferę duchowości

*czytelnemu graficznie systemowi stałych działów ułatwiającemu poruszanie się po podręczniku

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie