Flor De Mayo Botanical Essence patyczki zapachowe Czerwone Owoce 140 ml

Patyczki zapachowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają piękne zapachy, bez konieczności palenia świec lub kominków zapachowych. Idealnie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach - domach, biurach, gabinetach, poczekalniach itp. Dzięki naturalnej absorpcji patyczków trzcinowych,...

43.16

Cena za L : 308.29zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Patyczki zapachowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają piękne zapachy, bez konieczności palenia świec lub kominków zapachowych. Idealnie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach - domach, biurach, gabinetach, poczekalniach itp. Dzięki naturalnej absorpcji patyczków trzcinowych, które umieszczone są w olejku eterycznym, zapach miarowo rozprzestrzenia się w powietrzu.

Zapas zawiera 140 ml wysokoskoncentrowanego olejku zapachowego, do którego wystarczy włożyć patyczki z wcześniej zakupionego zestawu, by ulubiony zapach od nowa zagościł w pomieszczeniu. Nie zalecamy wykorzystywania w nowym olejku (zapasie) patyczków nasączonych innym aromatem, gdyż zapachy wymieszają się i efekt nie będzie satysfakcjonujący.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Flor De Mayo Botanical Essence patyczki zapachowe Czerwone Owoce 140 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8428390754174

Inni Klienci kupili również