NOWOŚĆ Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

Florovit BIOnawóz do trawników to ekologiczny, w 100% naturalny, organiczny nawóz, idealny do nawożenia wszystkich rodzajów trawników. Jest bezpieczny w stosowaniu, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Zawiera wszystkie składniki pokarmowe, które w zrównoważony sposób zasilają trawnik, aby był...

89.99 zł

-18%

109.99 zł

Cena za kg : 3.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Florovit BIOnawóz do trawników to ekologiczny, w 100% naturalny, organiczny nawóz, idealny do nawożenia wszystkich rodzajów trawników. Jest bezpieczny w stosowaniu, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Zawiera wszystkie składniki pokarmowe, które w zrównoważony sposób zasilają trawnik, aby był zdrowy, gęsty i soczyście zielony. Bezpieczny dla dzieci, zwierząt domowych, pszczół i środowiska naturalnego

Składniki - Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

3,5% (N) azot całkowity; 1% (P2O5) pięciotlenek fosforu całkowity; 7% (K2O) tlenek potasu całkowity; 2,3% (S) siarka całkowita; 0,5% (MgO) tlenek magnezu całkowity.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować od III do IX w dawce 50-75 g/m2 trawnika. Zaleca się przeprowadzenie 4-6 zabiegów nawożenia w ciągu sezonu (nie częściej niż co 4 tygodnie). BIOnawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Następnie trawnik należy obficie podlać. Nawożenie najlepiej przeprowadzić w godzinach wieczornych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., 00-519 Warszawa, ul. Wspólna 90

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498027839
  • EAN: 5900498027839
  • Wymiary: 55 x 35 x 12 cm