Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

Florovit BIOnawóz do trawników to ekologiczny, w 100% naturalny, organiczny nawóz, idealny do nawożenia wszystkich rodzajów trawników. Jest bezpieczny w stosowaniu, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Zawiera wszystkie składniki pokarmowe, które w zrównoważony sposób zasilają trawnik, aby był...
149,99
Cena za kg : 6zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 115,88 zł

Opis

Marzysz o pięknym zielonym trawniku przed domem, na działce lub w innym miejscu? W takim razie wykorzystaj prawdziwy hit na rynku! To nawóz do trawników Florovit Bio!

Naturalna zieleń zawsze jest pięknym widokiem. Oznacza ona świeżość i emanuje pięknem przyrody. Najlepszym tego przykładem jest zadbany trawnik, po którym aż przyjemnie się chodzi, a jeszcze lepiej cieszy nim oczy. Właśnie w tym celu przygotowany został nawóz Florovit Bio. Ma ON wiele zalet, a wyróżnia go z pewnością to, że jest produktem w pełni wegańskim. Cechuje się ON tym, że do jego produkcji użyto wyłącznie substancji roślinnych - nie zawiera żadnych pochodzenia zwierzęcego. Poza tym ma wspaniałe właściwości, spośród których wymienić trzeba:

  •     zawartość wszystkich składników pokarmowych, które zasilają trawnik,
  •     uniwersalność, ponieważ idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów trawników,
  •     brak środków chemicznych,
  •     100% naturalności!

Wspomnieć koniecznie należy jeszcze o tym, że nawóz jest bezpieczny dla dzieci, pszczół, zwierząt i środowiska naturalnego. To czyni go środkiem niezwykle skutecznym i jednocześnie przyjaznym. Sprawia też, że trawnik jest zdrowy, gęsty i mieni się piękną zielenią!

Marka Florivit, należąca do Grupy Inco S.A., już od wielu lat cieszy się renomą w kraju, a jej produkty zdobywają liczne nagrody. Świadczy to ich efektywności, praktyczności i zadowolenia z rezultatów zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Inne cenione marki producenta to: Florovit Agro, Azofoska, Florovit Pro Natura i Fruktovit.
 

Szczegóły - Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498027839
  • EAN: 5900498027839
  • Wymiary: 55 x 35 x 12 cm

Składniki - Florovit Bio nawóz do trawników 25 kg

3,5% (N) azot całkowity; 1% (P2O5) pięciotlenek fosforu całkowity; 7% (K2O) tlenek potasu całkowity; 2,3% (S) siarka całkowita; 0,5% (MgO) tlenek magnezu całkowity.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować od III do IX w dawce 50-75 g/m2 trawnika. Zaleca się przeprowadzenie 4-6 zabiegów nawożenia w ciągu sezonu (nie częściej niż co 4 tygodnie). BIOnawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Następnie trawnik należy obficie podlać. Nawożenie najlepiej przeprowadzić w godzinach wieczornych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>