NOWOŚĆ Florovit Nawóz do kaktusów i sukulentów 550 ml

Florovit Nawóz do kaktusów i sukulentów 550 ml

Florovit do kaktusów i sukulentów to skoncentrowany nawóz do dokarmiania wszystkich rodzajów kaktusów i sukulentów. Systematyczne stosowanie nawozu stymuluje rozwój i proces kwitnienia oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin.

5.99 zł

-14%

6.99 zł

Cena za L : 10.89zł

Dodaj do schowka

Opis

Florovit do kaktusów i sukulentów to skoncentrowany nawóz do dokarmiania wszystkich rodzajów kaktusów i sukulentów. Systematyczne stosowanie nawozu stymuluje rozwój i proces kwitnienia oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin.

Składniki - Florovit Nawóz do kaktusów i sukulentów 550 ml

NAWÓZ WE Roztwór nawozowy NPK 4-8-6 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. 4,0% (N) azot całkowity; 3,2% (N) azot amidowy; 8,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 6,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (B) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (Cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez EDTA; 0,03% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA; 0,015% (Mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA; 0,002% (Mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (Zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7.

Sposób przygotowania i przechowywania

Rośliny należy nawozić 1% roztworem nawozu - 10ml nawozu należy rozcieńczyć w 1 litrze wody. Otrzymanym roztworem podlewać rośliny co 3 tygodnie, w okresie kwitnienia co 10 dni, w okresie stagnacji raz na 2 miesiące. Płynne nawozy specjalistyczne Florovit wyposażone są w praktyczny dozownik, który umożliwia precyzyjne i higieniczne odmierzenie dawki nawozu. Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., 00-519 Warszawa, ul. Wspólna 66

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Florovit Nawóz do kaktusów i sukulentów 550 ml

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498008029
  • EAN: 5900498008029
  • Wymiary: 21.2 x 5.8 x 8.1 cm