Florovit Nawóz do roślin kwitnących 1 l

Promocja:
Piękny balkon
Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących.
18,99
Cena za L : 18.99zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących.

Szczegóły - Florovit Nawóz do roślin kwitnących 1 l

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498008197
  • EAN: 5900498008197
  • Wymiary: 27 x 11 x 6 cm

Składniki - Florovit Nawóz do roślin kwitnących 1 l

NAWÓZ WE Roztwór nawozowy NPK 5-6-8 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. 5,0% (N) azot całkowity; 1,1% (N) azot azotanowy; 3,9% (N) azot amidowy; 6,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 8,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (B) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (Cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez EDTA; 0,03% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA; 0,015% (Mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA; 0,002% (Mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (Zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7.

Sposób przygotowania i przechowywania

Rośliny należy nawozić 1% roztworem nawozu (10 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody). Otrzymanym roztworem podlewać rośliny 1 raz w tygodniu od kwietnia do października. Rośliny kwitnące w okresie zimowym nawozić 1 raz na dwa tygodnie Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>