Florovit Nawóz do trawników Trawnik bez mchu 8 kg

Florovit nawóz płynny do trawników Trawnik bez mchu jest przeznaczony do wszystkich rodzajów trawników wieloletnich, na których występuje mech. Umożliwia utrzymanie soczyście wybarwionej, gęstej i zwartej darni trawnika bez mchu. Skutecznie wypiera mech, dzięki czemu trawa lepiej się krzewi.
61,99 * 89,99 zł
Cena za kg : 7.75zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,99 zł

Opis

Jeżeli masz problem z mchem, który skutecznie wypiera z Twojego ogrodu zdrową trawę - znalazłeś rozwiązanie. Nawóz do trawników ANTYMECH to nowatorski sposób na zwalczenie mchu i zwiększenie wzrostu oraz objętości Twojego trawnika.

ANTYMECH został stworzony z myślą o trawnikach, które o miejsce i światło muszą toczyć walkę z mchem. ANTYMECH skutecznie pozwala na gęsty i bujny wzrost trawnika, zwalczając wyrastający wraz z trawą mech. To również rozwiązanie bardzo wydajne - ośmiokilowe opakowanie nawozu ANTYMECH pozwala na wysianie aż ośmiuset metrów kwadratowych trawnika. Gwarantuje też szybki efekt. Pierwsze symptomy skuteczności nawozu zobaczysz już po 48 godzinach.

Nawóz do traników ANTYMECH to rozwiązanie dla każdego, kto ceni szybki i wydajny efekt. Korzystając z tego nawozu, masz pewność, że pośród pięknie zielonej darni nie zobaczysz już śladów uporczywego mchu.

Florovit to czołowy producent i dostawca nawozów gwarantujących najwyższą jakość hodowanych roślin. Beneficjent Lauru Konsumenta za 2021 rok. Przez wielu ekspertów uważany za numer jeden wśród dostawców nawozów w Polsce. Wytwarza najlepsze produkty zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które zajmują się hodowaniem roślin hobbystycznie. Florovit oferuje nawozy do pielęgnacji trawników, iglaków, roślin ogrodowych, roślin domowych i balkonowych, warzyw i owoców, a także nawozy uniwersalne. Florovit to gwarancja jakości.

Szczegóły - Florovit Nawóz do trawników Trawnik bez mchu 8 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498016802
  • EAN: 5900498016802
  • Wymiary: 23.5 x 24.1 x 28.2 cm

Składniki - Florovit Nawóz do trawników Trawnik bez mchu 8 kg

17,00% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecaną dawkę nawozu rozsypać równomiernie na nawożoną powierzchnię i wymieszać z wierzchnią warstwą gleby.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również