Florovit Nawóz do tui (żywotników) 10 kg

Florovit nawóz do tui (żywotników) zawiera składniki pokarmowe w odpowiednich formach i ilościach, dostosowanych do wymagań pokarmowych tui. Nawóz ten jest idealny dla tui w nasadzeniach pojedynczych, jak i w nasadzeniach grupowych (żywopłotów). Regularne stosowanie Florovitu do tui gwarantuje...
94,99 * 104,99 zł
Cena za kg : 9.5zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 86,19 zł

Opis

Florovit nawóz do tui (żywotników) zawiera składniki pokarmowe w odpowiednich formach i ilościach, dostosowanych do wymagań pokarmowych tui. Nawóz ten jest idealny dla tui w nasadzeniach pojedynczych, jak i w nasadzeniach grupowych (żywopłotów). Regularne stosowanie Florovitu do tui gwarantuje szybki i prawidłowy wzrost roślin, zapewnia intensywne wybarwienie igieł, zwiększa odporność na choroby i wymarzanie, zapewnia gęsty i bujny żywopłot.

Szczegóły - Florovit Nawóz do tui (żywotników) 10 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498027112
  • EAN: 5900498027112
  • Wymiary: 42 x 35 x 26 cm

Składniki - Florovit Nawóz do tui (żywotników) 10 kg

NAWÓZ WE Nawóz NPK (MgO + SO3) 11,5 – 6,0 – 11,0 (5,0 + 39,0) z żelazem. 11,5 % (N) azot całkowity; 1,0 % (N) azot azotanowy; 10,5 % (N) azot amonowy; 6,0 % (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie; 3,9% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 11,0 % (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 5,0 % (MgO) tlenek magnezu całkowity; 39,0 % (SO3) trójtlenek siarki całkowity; 1,0 % (Fe) żelazo całkowite.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecaną dawkę nawozu rozsypać równomiernie na nawożoną powierzchnię i wymieszać z wierzchnią warstwą gleby Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ewentualne zbrylanie się produktu jest zjawiskiem naturalnym. Nawóz należy dokładnie rozkruszyć przed użyciem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>