Focus 4. Second Edition. Teacher's Book + kod do eDesk

Książka nauczyciela do kursu Focus 2nd Edition z kodem dostępu do Teacher’s Digital Resources: HIT! sprawdzony układ książki nauczyciela zapewnia strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedzi wpisanym w zadania, bank ponad 50 arkuszy do kopiowaniado każdego poziomu...
100,30 * 116,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 91,08 zł

Opis

Książka nauczyciela do kursu Focus 2nd Edition z kodem dostępu do Teacher’s Digital Resources: HIT! sprawdzony układ książki nauczyciela zapewnia strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedzi wpisanym w zadania, bank ponad 50 arkuszy do kopiowaniado każdego poziomu Kod dostępu do Digital Resources w eDesku

Dostęp do Teacher’s Digital Resources w Pearson English Portal: Presentation Tool - oprogramowanie do tablic interaktywnych, Resources - materiały dodatkowe do kursu takie jak: książka nauczyciela w formacie PDF, nagrania audio i wideo, listy słów, materiały do kopiowania, dyktanda, testy do wydruku, prezentacje gramatyczne, a także zadania na mediację, Digital Workbook z Online Practice – dostęp do MyEnglishLab, czyli interaktywnej wersji zeszytu ćwiczeń do kursu Focus 2nd Editionoraz dodatkowe materiały Online Practice, pozwalające przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją: nagrania audio i wideo do kursu, Grammar Checkpoints, czyli dodatkowe interaktywne ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne z rozdziału, Vocabulary Checkpoints, czyli powtórka słownictwa w wygodnej interaktywnej formie, Use of English Checkpoints, czyli utrwalenie znajomości środków językowych, Unit Checkpoints, czyli zestawy interaktywnych zadań dających okazję do przećwiczenia zagadnień gramatycznych, leksykalnych i komunikacyjnych przed sprawdzianem. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach. Kod dostępu odblokowujący komplet zasobów nauczycielskich na platformie eDesk.

Wśród materiałów znajdują się nagrania audio/wideo, dodatkowe pliki do pobrania i interaktywne narzędzie do prezentacji treści. Nauczyciel ma także dostęp do Test Generatora, który pozwala na przeprowadzanie testów i sprawdzianów zarówno online, jak i stacjonarnie, generując plik do wydruku. Aby aktywować kod dostępu, zarejestruj się lub jeśli masz już konto, zaloguj się w serwisie edesk.pearson.pl i wpisz znajdujący się poniżej kod dostępu. Dostęp do materiałów dla nauczyciela jest możliwy tylko dla zweryfikowanych nauczycieli uczących w szkołach w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.

Więcej informacji w Regulaminie Pearson www.pearson.pl/regulamin-serwisu Kod dostępu umieszczony jest na wewnętrznej okładce książki nauczyciela. Ważny jest przez 36 miesięcy od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (edesk.pearson.pl). Dowiedz się więcej o rozwiązaniach cyfrowych Pearson i sprawdź wymogi techniczne. Instrukcje korzystania z platformy eDesk dostępne są na stronie edesk.pearson.pl. Kontakt ze wsparciem technicznym Pearson dostępny przez Formularz kontaktowy.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Focus 4. Second Edition. Teacher's Book + Class CDs + kod do eDesk (Presentation Tool & Test Generator)"?
Za treścią książki stoją Arek Tkacz, Beata Trapnell, Batrosz Michałowski, Angela Bandis.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.

 
Czy podręcznik Focus 4. Second Edition. Teacher's Book + Class CDs + kod do eDesk (Presentation Tool & Test Generator) umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów w internecie?
Tak! Dostęp do tych zasobów jest zapewniony przez wydawcę. Rosnąca liczba podręczników zawiera możliwość korzystania z dodatkowych materiałów online, takich jak filmy, testy, czy interaktywne ćwiczenia.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Focus 4. Second Edition. Teacher's Book + Class CDs + kod do eDesk (Presentation Tool & Test Generator)"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "Focus Second Edition".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a także logiczny.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.

 
Kiedy wydano podręcznik?
Rok wydania tej publikacji to 2020. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Focus 4. Second Edition. Teacher's Book + kod do eDesk

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>