Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne

W Zeszycie ćwiczeń znajdziesz różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do drugiej części podręcznika Fokus. Każdej stronie w podręczniku odpowiada strona w Zeszycie ćwiczeń. Różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia pomogą ci rozwijać sprawności językowe, gwarantują systematyczny trening i...
34,50 * 37,01 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,22 zł

Opis

W Zeszycie ćwiczeń znajdziesz różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do drugiej części podręcznika Fokus. Każdej stronie w podręczniku odpowiada strona w Zeszycie ćwiczeń. Różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia pomogą ci rozwijać sprawności językowe, gwarantują systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja Wiederholung zawierająca ćwiczenia powtórzeniowe do danego rozdziału. 

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Jaki zakres wiedzy obejmuje podręcznik Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) to jedno z najdłużej funkcjonujących wydawnictw w naszym kraju, które zaczynało działalność w 1945 r. Od publikacji pierwszego podręcznika, opublikowano już ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie ponad 2 mld książek. Aktualnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w tworzeniu materiałów edukacyjnych, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria, z udziałem wybitnych metodyków, naukowców i ekspertów. Poza tradycyjnymi wydaniami oferuje również serwis internetowy WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.

Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik został opublikowany w 2019 roku. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne

 • Autor: Anna Kryczyńska-Pham
 • Wydawnictwo WSiP
 • Seria Fokus
 • Rok wydania: 2019
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 64
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302150081
 • Język: niemiecki, polski
 • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788302150081

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>