Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne

W Zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do podręcznika Fokus. Każdej rozkładówce w podręczniku odpowiada rozkładówka w Zeszycie ćwiczeń. Różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia pomagają rozwijać sprawności językowe, gwarantują systematyczny trening i...
31,99 * 34,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,12 zł

Opis

W Zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do podręcznika Fokus. Każdej rozkładówce w podręczniku odpowiada rozkładówka w Zeszycie ćwiczeń. Różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia pomagają rozwijać sprawności językowe, gwarantują systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja Wiederholung zawierająca ćwiczenia powtórzeniowe do danego rozdziału.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Jakiego zakresu nauczania dotyczy ta ksiażka?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Która to część książki?
Jest to część 3 tego podręcznika.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w Polsce. Publikując 25 tysięcy tytułów z całkowitym nakładem przekraczającym 2 miliardy egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w kraju. Specjalizuje się w publikacji wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ten podręcznik wydano w 2016 roku. Podręcznik "Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Fokus. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne

 • Autor: Anna Kryczyńska-Pham
 • Wydawnictwo WSiP
 • Seria Fokus
 • Rok wydania: 2016
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 64
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302155819
 • Język: niemiecki, polski
 • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788302155819

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>