Folkstar Piórnik fol kujawski niebieski

Niebieski klasyczny kujawski piórnik szkolny w kwieciste motywy znane z haftów Kujawskich. Motyw zdobiący folkowy piórnik kujawski inspirowany jest tradycyjnym haftem kujawskim. Tematem przewodnim wśród kujawskich wzorów są ornamenty roślinne w różnych stylizacjach: formy proste, motywy kwiatów...

20.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Niebieski klasyczny kujawski piórnik szkolny w kwieciste motywy znane z haftów Kujawskich. Motyw zdobiący folkowy piórnik kujawski inspirowany jest tradycyjnym haftem kujawskim. Tematem przewodnim wśród kujawskich wzorów są ornamenty roślinne w różnych stylizacjach: formy proste, motywy kwiatów (np. margaretki, słoneczniki, róże) i liści, motywy gałązek. Elementy kujawskich haftów można znaleźć w stylizacji zaprojektowanej przez Folkstar.

Piórnik, ołówek, długopis, linijka, zeszyt i notes. To podstawowy zestaw każdego pilnego ucznia. Wybierz jeden wzór, który pomaga Ci się skupić albo ten, z którym najbardziej się identyfikujesz – i skompletuj całą wyprawkę. Tak dobrane przybory szkolne z pewnością nie tylko pozytywnie wpłyną na każdą chwilę spędzoną w szkolnej ławce, ale również przyciągną zaciekawione spojrzenia kolegów i nauczycieli. Pokaż, że polski folklor nie jest Ci obcy – pochwal się swoim przywiązaniem do Twojego regionu.

Piórnik z motywem kujawskim
- o kształcie prostopadłościanu,
- wykonany z poliestru,
- jednokomorowy, zapinany na zamek błyskawiczny,
- nie posiada dodatkowego usztywnienia,
- piórnik idealny do szkoły, biura, na uczelnię
- może służyć także jako kosmetyczka do kobiecej torebki ;)

WYMIARY: długość: 23 cmwysokość: 5 cmgłębokość: 6 cm

Szczegóły - Folkstar Piórnik fol kujawski niebieski

  • Producent: Folkstar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901845120661
  • EAN: 5901845120661
  • Wymiary: 23x5 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt