Folkstar Piórnik fol kurpiowski czarny

  • Folkstar
  • 5901845120654
  • 2 dni
Biało - czarny klasyczny piórnik szkolny w kurpiowski wzór ludowy. Motyw zdobiący kurpiowski piórnik inspirowany jest tradycyjnymi wycinankami kurpiowskimi - najbardziej rozpoznawalnym symbolem polskiego folkloru. Podstawowymi elementami wycinanek kurpiowskich są drzewka - symbolizujące łącznik...

20.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Biało - czarny klasyczny piórnik szkolny w kurpiowski wzór ludowy. Motyw zdobiący kurpiowski piórnik inspirowany jest tradycyjnymi wycinankami kurpiowskimi - najbardziej rozpoznawalnym symbolem polskiego folkloru. Podstawowymi elementami wycinanek kurpiowskich są drzewka - symbolizujące łącznik między niebem a ziemią, postacie kobiece - będące symbolem pramatki ziemi oraz motyw koguta - symbolizującego płodność. Wycinanki tworzone są ręcznie z jednego koloru papieru, a sztuka ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Elementy wycinanek można znaleźć w kurpiowskich stylizacjach zaprojektowanych przez Folkstar.

Piórnik, ołówek, długopis, linijka, zeszyt i notes. To podstawowy zestaw każdego pilnego ucznia. Wybierz jeden wzór, który pomaga Ci się skupić albo ten, z którym najbardziej się identyfikujesz – i skompletuj całą wyprawkę. Tak dobrane przybory szkolne z pewnością nie tylko pozytywnie wpłyną na każdą chwilę spędzoną w szkolnej ławce, ale również przyciągną zaciekawione spojrzenia kolegów i nauczycieli. Pokaż, że polski folklor nie jest Ci obcy – pochwal się swoim przywiązaniem do Twojego regionu.

Piórnik z motywem kurpiowskim
- o kształcie prostopadłościanu,
- wykonany z poliestru,
- jednokomorowy, zapinany na zamek błyskawiczny,
- nie posiada dodatkowego usztywnienia,
- piórnik idealny do szkoły, biura, na uczelnię
- może służyć także jako kosmetyczka do kobiecej torebki ;)

WYMIARY:
długość: 23 cm
wysokość: 5 cm
głębokość: 6 cm

Szczegóły - Folkstar Piórnik fol kurpiowski czarny

  • Producent: Folkstar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901845120654
  • EAN: 5901845120654
  • Wymiary: 23x5 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt