Food Truck Chicco

 • Chicco
 • 8058664088515
 • 3 dni
Pojazd i kuchnia w jednym - Food Truck! Food Truck to dwujęzyczna zabawka rozwijająca pasje kulinarne dziecka. W Foodtruckowej kuchni możesz przygotować pyszne posiłki dla całej rodziny, a przy okazji poćwiczyć umiejętność liczenia, znajomość nazw produktów spożywczych i przepisów, a to wszystko w...

216.48 zł

-12%

246.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Food Truck, czyli pojazd i kuchnia w jednym, to doskonała zabawka dwujęzyczna dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat, która rozwija pasje kulinarne dziecka. Jest to także świetna zabawka edukacyjna, bowiem uczy dziecko liczenia oraz nazw popularnie sprzedawanych dań szybkiej obsługi i napojów - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ponadto dzięki temu, iż food truck wyposażony jest w mechanizm jeżdżący, dziecko w bardzo wygodny sposób może nim przejechać w dowolne miejsce. Zabawka posiada takie samo wyposażenie jak prawdziwy Food Truck, zatem uczy dziecko całego procesu przygotowywania sprzedawanych posiłków oraz obsługi klienta wraz z wystawieniem rachunku oraz pobraniem należności pieniężnej. Słowem - rośnie mały przedsiębiorca!

Zabawka stanowi doskonały wstęp do wspólnej pogadanki rodziców z dziećmi o tym, jak dużą wartość ma praca w życiu człowieka, oraz pozwala na bliższe poznanie zawodu sprzedawcy i szefa kuchni. Dzięki wspólnej zabawie możemy także świadomie uczyć dziecko jak reagować w określonych typach sytuacji - w zależności od tego jaki akurat odwiedzi je klient poprzez symulowanie przeróżnych sytuacji w czasie wspólnej zabawy.

Zabawka sprawi, że dziecko będzie w stanie wcielić się w rolę pracownika food trucka oraz pełnić jego codzienne obowiązki!

Ta zabawka jest świetną alternatywą dla innych - mniej rozwijających oraz pobudzających wyobraźnię i kreatywność dziecka, a także doskonałą alternatywą na spędzanie wolnego czasu rodziców z dzieckiem na wspólnej zabawie. Dzięki Food Truckowi będziemy mieli okazją na kilka minut przenieść się w świat, w którym bez trudu zamówimy oraz zapłacimy za interesujący nas produkt, a nasze dziecko będzie miało okazję wcielić się w rolę sprzedawcy oraz młodego szefa kuchni, który przygotuje dla nas posiłek, a następnie wystawi nam za niego rachunek. Ponadto zabawka przewiduje także prace porządkowe na koniec dnia takie jak zamknięcie ,,sklepu'' oraz podliczenie kasy i umycie naczyń.

Kuchnia z elektronicznymi efektami

Food Truck wyposażony jest we wszystkie akcesoria niezbędne w każdej kuchni. Zabawka działa pobudzająco na wyobraźnię dziecka i rozwija jego kreatywność.

 • Płyta grzewcza - 3 palniki (1 większy i 2 mniejsze) z realistycznymi odgłosami i zabawnymi melodiami, które towarzyszą dziecku w zabawie i podczas szykowania pysznych dań dla mamy i taty.
 • Zlew - Po zakończonym gotowaniu umieść naczynia w zlewie, aby za chwilę je umyć. Naciśnij na kran, a usłyszysz odgłos wody i zabawną piosenkę.
 • Piekarnik - Zajrzyj do piekarnika - ciekawe czy właśnie coś się w nim piecze? Spróbuj umieścić w nim swoje naczynia bądź upiec hamburgera!

Pojazd

Food Truck to również prawdziwe auto! Gdy włączysz zabawkę usłyszysz "Przyjechał Food Truck!", natomiast po zakończonym gotowaniu wystarczy opuścić boczne okno i zamknąć tylne drzwi, aby ruszyć po kolejne, pyszne przygody w nowym miejscu! Co więcej, podczas poruszania się Food Truck naśladuje prawdziwe odgłosy wydawane przez auto!

 • Przepisy kulinarne w języku polskim i angielskim - Food Truck pomaga dziecku w nauce liczb, nazw potraw w dwóch językach.
 • Ponad 50 dźwięków i melodii w języku polskim i angielskim.
 • Elektroniczna kasa - Naciśnij przyciski umieszczone na tylnych drzwiach, aby wydrukować paragon!
 • LED-owe oświetlenie - Towarzyszy wydawanym dźwiękom! Naciśnij przycisk, aby poznać ponad 50 nowych słów, zwrotów, piosenek i melodii oraz prawdziwych odgłosów!
 • Przyrządź ulubioną wersję hamburgera! - W zestawie znajdziesz 4 akcesoria kuchenne oraz 6 produktów, z których przygotujesz swojego ulubionego hamburgera!

Wszystko, co potrzebne, aby zostać małym Szefem Kuchni!

Opakowanie zawiera zabawkę Food Truck, czyli pojazd i kuchnię w jednym wraz z całkowitym jego wyposażeniem oraz zestawem do przygotowania hamburgera.

Chicco to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której tradycja sięga kilkudziesięciu lat. Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją najwyższej jakości zabawek edukacyjnych oraz produktów dziecięcych i niemowlęcych, a także sprzedażą odzieży ciążowej oraz dla matek karmiących piersią.

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt