Forest Stories Vol.3 Forest Babies

Kolorowanka pełna ilustracji inspirowanych baśniami i leśnym krajobrazem. Każdy rysunek został starannie wykonany ręcznie przez autorkę, Dominikę Gołąb, nadając publikacji wyjątkowy i niepowtarzalny urok. Dzięki temu zapewnia ona artystyczne doznania dla wszystkich odbiorców, zwłaszcza dla...
26,21 * 27,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,98 zł

Opis

Kolorowanka pełna ilustracji inspirowanych baśniami i leśnym krajobrazem. Każdy rysunek został starannie wykonany ręcznie przez autorkę, Dominikę Gołąb, nadając publikacji wyjątkowy i niepowtarzalny urok. Dzięki temu zapewnia ona artystyczne doznania dla wszystkich odbiorców, zwłaszcza dla najmłodszych, których zmysł estetyczny dopiero się kształtuje. Rysunki w tej książce są proste i urocze, przeznaczone głównie dla najmłodszych dzieci. Każdy obrazek uzupełniony jest krótkim tekstem - pytaniem, które może być wspaniałym wstępem do rozmowy z dzieckiem i okazją do pogłębiania więzi. To, co wyróżnia tę kolorowankę, to jej wyjątkowa jakość wykonania. Książka składa się z 26 stron, drukowanych na papierze o gramaturze 180 g, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Dostępna w języku angielskim. Może być świetnym uzupełnieniem nauki języka. Zagłęb się w czarujący świat Leśnych Opowieści i uwolnij swoją kreatywność już dziś!

Za treścią historyjki "Forest Stories Vol.3 Forest Babies" stoi Dominika Gołąb.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Forest Stories Vol.3 Forest Babies". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Publikacja Forest Stories Vol.3 Forest Babies została wydana przez Wydawnictwo Petite dominance. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.