ForMat Intro. Workbook. Kurs dla nowego liceum Outlet

Poziom: Elementary - Upper Intermediate. ForMat to kompletna, czteropoziomowa seria podręczników, która powstała po to, aby przygotować uczniów szkół ponadgimnazjalnych do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, zależnie od umiejętności i stopnia zaawansowania językowego...
25,43 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,95 zł

Opis

Poziom: Elementary - Upper Intermediate. ForMat to kompletna, czteropoziomowa seria podręczników, która powstała po to, aby przygotować uczniów szkół ponadgimnazjalnych do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, zależnie od umiejętności i stopnia zaawansowania językowego pierwszoklasistów, a także od ilości godzin tygodniowo przeznaczonych na naukę języka. Szczegółowe testy diagnostyczne ułatwią nauczycielowi dobór odpowiedniego podręcznika w klasie pierwszej. Konsekwentne ćwiczenie strategii i umiejętności egzaminacyjnych już od pierwszej klasy gwarantuje sukces na egzaminie. Grammar Sumary to przystępnie i zwięźle napisane po polsku kompendium wiedzy o gramatyce języka angielskiego, które wspiera licealistów w samodzielnej pracy. Rewelacyjnie napisane zeszyty ćwiczeń nie tylko utrwalają materiał z podręcznika, ale również zawierają mnóstwo wskazówek niezbędnych podczas przygotowań do egzaminu. Zestaw dodatkowych materiałów dla nauczyciela pomaga w skutecznym przygotowaniu uczniów do matury.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "ForMat Intro. Workbook. Kurs dla nowego liceum"?
Autorami tytułu są Diana Pye, Rosińska Marta.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Jaka jest data wydania "ForMat Intro. Workbook. Kurs dla nowego liceum"?
Ten podręcznik został wydany w 2005 roku. Podręcznik "ForMat Intro. Workbook. Kurs dla nowego liceum" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - ForMat Intro. Workbook. Kurs dla nowego liceum

  • Autorzy: Diana Pye, Marta Rosińska
  • Wydawnictwo Macmillan
  • Rok wydania: 2005
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978838855473533
  • ISBN: 9788388554735

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>